Son Dakika Haberleri: Denizli'de Düşen Uçağın Enkazında 2 Kişinin Cansız Bedenine Ulaşıldı

Denizli'de Düşen Uçağın Enkazında 2 Kişinin Cansız Bedenine Ulaşıldı

5 ay önce

Denizli'de düşen eğitim uçağının enkazının Aydın'ın Karacasu ilçesinde bulunduğu yer tespit edildi. Uçakta, pilot ve öğrencinin cansız bedenine ulaşıldı.

Denizli'de düşen eğitim uçağının enkazının Aydın'ın Karacasu ilçesinde bulunduğu yer tespit edildi. Denizli Valisi Hasan Karahan, düşen uçağın enkazında 2 kişinin cansız bedenine ulaşıldığını bildirdi.

RADARDAN KAYBOLDU

Aydın'daki bir uçuş akademisine ait uçak, dün saat 11.00 sıralarında havalandıktan kısa bir süre sonra radardan kayboldu.

EKİPLER SEVK EDİLDİ

Devlet Hava Meydanları İşletmeleri yetkilileri durumu hemen arama kurtarma ve sağlık ekiplerine haber verdi. Bölgeye çok sayıda arama kurtarma ekibi sevk edildi.

8 AYRI NOKTADA ARAMA YAPILDI

Pilot Hamdi Yılmaz ve pilot eğitimi alan Merve Altun'un bulunduğu TC-JZC tescilli tek motorlu Cessna 172 tipi uçağı arama çalışmaları Denizli'de 8 ayrı noktada yapılmıştı. Arama çalışmalarına ayrıca Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na ait gece görüş özelliği bulunan skorsky tipi bir helikopterde destek vermişti.

ENKAZA ULAŞILDI

Aramalar sonucu uçağın enkazına ulaşıldı. Uçağın enkazı Aydın'ın Karacusu bölgesinde ulaşıldı.

2 CANSIZ BEDENE ULAŞILDI

Bölgeye ulaşan ekipler Pilot Hamdi Yılmaz ve pilot eğitimi alan Merve Altun'un cansız bedenlerine ulaştı.


YORUMLAR


İdrarını Yapamayan Vatandaşın Mesanesinden 522 Gramlık Tek Parça Taş Çıktı 78 Yaşındaki Kadının, Metroda Tekme Tokat Saldırıya Uğradığı Anlar Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı Çin Borsasından Bir Günde 1,6 Milyar Dolar Çıktı