Son Dakika Haberleri: Denizlispor, 4-2'lik Yenilgi Sonrası Yusuf Şimşek'ten İstifasını İsteyecek

Denizlispor, 4-2'lik Yenilgi Sonrası Yusuf Şimşek'ten İstifasını İsteyecek

22 gün önce

1. Ligde Denizlispor yönetimi, Ümraniyespor karşısında alınan 4-2'lik yenilgi sonrası yaptığı toplantıda Teknik Direktör Yusuf Şimşek'ten istifasını istemeye karar verdi.

TFF 1'nci Ligde Ümraniyespor'a da deplasmanda 4-2 yenilince 6 hafta sonunda 1 puanla son sırada kalan  Denizlispor'da fatura Teknik Direktör  Yusuf Şimşek'e çıkacak. Yönetim, maç sonunda yaptığı değerlendirme sonucu  Yusuf Şimşek'ten istifasını isteme kararı aldı.

Ümraniye deplasmanında alınan farklı mağlubiyet ve sergilenen kötü futbolun ardından özellikle sosyal medyada yoğun olarak Şimşek'in görevi bırakması yönünde paylaşımlar yapıldı.

YOLLARI AYIRMA KARARI ALDILAR

Maçın ardından  Yusuf Şimşek'in yaptığı değerlendirmede istifasını açıklamaması ve gelecek maçlara bakacaklarını söylemesi üzerine yönetim kurulu, kendi arasında yaptığı değerlendirmede tecrübeli teknik adamla yolları ayırma kararı aldı. Başkan Mustafa Üstek ve yöneticiler, Teknik Direktör Şimşek'le bir araya gelerek son durumu masaya yatıracak. Toplantıda Başkan Üstek'in teknik heyette kan değişikliği yapmak için Şimşek'ten istifa etmesini isteyeceği öğrenildi.


Hadise ve Hakan Sabancı Yeniden Aşk Yaşamaya Başladı 'Yemekteyiz' Yarışmasının Aykırı Yarışmacısı Serhan Efe Diskalifiye Edildi
'Gelin Evi' Programında Ev Sahibi Gelinin Düğün Görüntüleri Konuklarını Şoke Etti