Son Dakika Haberleri: Denizlispor'da Futbolcular Alacakları Ödenmediği İçin İdmana Çıkmadı

Denizlispor'da Futbolcular Alacakları Ödenmediği İçin İdmana Çıkmadı

2 yıl önce

Spor Toto 1. Lig takımlarından Denizlispor'da futbolcular, bir süredir alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle antrenmana çıkmadı.

Denizlispor'da Futbolcular Alacakları Ödenmediği İçin İdmana Çıkmadı, System.String[]

Haluk Ulusoy Tesislerinde saat 17.00'de yapılması planlanan antrenman için tesislere gelen oyuncular, soyunma odasında toplanarak idmana çıkmama kararı aldı.Tesislerdeki kondisyon salonunda çalışma gerçekleştiren sporcuların, yönetim kurulu üyelerinden ödemelerle ilgili kendilerine bir söz verilmesini bekledikleri belirtildi. Bu arada yeşil-siyahlı kulübün medya sorumlusu, gazetecilerin yanına gelerek idmanın iptal olduğunu söyledi.

"FUTBOLCULARI KINIYORUM"

Yönetime 10-15 gün süre vermelerini futbolculardan istediklerini anlatan Başkan Yardımcısı Özpek, "Biz daha dün göreve başladık. Çalışmalarımıza da başladık. Fakat burada acı gerçeği yaşadık. Kendilerini kınıyorum. Bize 15 gün süre verselerdi. Bu işlerin böyle olmayacağını kendileriyle konuşmaya çalıştık. Fakat karakterli ve karaktersiz futbolcu topluluğu var. Takdiri kamuoyuna bırakıyorum. İyi bir yerlere geldik. Karşılaştığımız durum hoş değil." ifadesini kullandı.

"YÖNETİM OLARAK MÜDAHALE EDECEĞİZ"

Profesyonel futbol şube sorumlusu Ali Fırat ise futbolcuların antrenman boykotunu sürdüreceklerini düşünmediğini ifade etti.Bu sıkıntıyı yarına bırakmadan çözeceklerini belirten Fırat, futbolcuların mali sıkıntılara dikkati çekmek için idmana çıkmadığını vurgulayarak, şöyle devam etti:"Mali sıkıntıların giderilmesi açısından 1 günlük boykot olduğunu düşünüyorum. Devamı gelmeyecektir. Zaten yönetim olarak da buna müdahale edeceğiz. Sportif anlamda kulübün zarara uğramaması için bu sorunu mutlaka çözeceğiz."

Denizlispor'da Futbolcular Alacakları Ödenmediği İçin İdmana Çıkmadı
Haber Yayın Tarihi: 03.10.2018 09:40 

YORUMLAR


Devlet hastanesinin acilinde doktor ve hemşirelerden köpük partisi
Silivri'de akılalmaz intihar! Boynuna halat bağlayıp gaza bastı Almanya Başbakanı Merkel'den Erdoğan'ı sevindirecek karar: Suriyeli sığınmacılar için mali yardıma hazırız