Son Dakika Haberleri: Depboylu ve Akın'dan Atb Başkanı Çondur'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Depboylu ve Akın'dan Atb Başkanı Çondur'a Hayırlı Olsun Ziyareti

2 yıl önce

MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu, MHP İl Başkanı Levent İlter ve Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın, Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Depboylu ve Akın'dan Atb Başkanı Çondur'a Hayırlı Olsun Ziyareti, System.String[]
MHP Aydın Milletvekili Deniz Depboylu, MHP İl Başkanı Levent İlter ve Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın, Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Aydın Milletvekili Deniz Depboylu yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek, Aydın için yapılması gereken her konuda destek olacaklarını belirtti.

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tarım ürünleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Zeytinyağında Türkiye'de kişi başına tüketimin 1.5 – 2 kilo aralığında, bu rakamın bazı ülkelerde ortalama 22 kiloya ulaşmakta olduğunu belirterek, "Ülkemizde zeytinyağı tüketiminin, ağırlıklı olarak üretim bölgeleri olan Ege, Marmara ve Akdeniz Bölgelerinde yoğunlaşmaktadır. İç ve Doğu Anadolu'da bu oran yok denecek kadar az ve zeytinyağı adı altında başka yağlar tüketilmektedir. Ülkemizde zeytinyağı tüketimimin arttırılmasına yönelik çalışmaların daha çok yapılması ve tağşişli zeytinyağında yasal düzenlemelerin daha caydırıcı olması gerekiyor. Tağşişli yağ konusunda uygulanan yaptırımlar düşük miktarlarda cezalar. Piyasaya hileli yağ arz edenlerin daha ağır cezalarla cezalandırılmasına yönelik çalışmaların yapılması lazım" dedi.

Ziyarete katılan heyeti, Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Cengiz Ülgen, Meclis Üyesi Rıza Uyar ve Genel Sekreter Neslihan Koç karşıladı. - AYDINTıp Öğrencisi Kardeşini Kalbinden Bıçaklayıp Öldürdü, Annesini Yaraladı Hakkında Soruşturma Başlatılan Müjdat Gezen: Kimin Kaçacağını Biliyorum Ama Söylemem

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş Hakkında Soruşturma Başlatıldı