Deprem Bölgesi Van'da Kar Yağışı - Son Dakika

Deprem Bölgesi Van'da Kar Yağışı

12.01.2012 10:37
Deprem Bölgesi Van'da Kar Yağışı, System.String[]

Van'da dün akşamdan beri etkisini sürdüren kar yağışı kenti beyaza bürürken, yüksek kesimlerde kar kalınlığı 10 santimetreye ulaştı.

Van'da dün akşamdan beri etkisini sürdüren kar yağışı kenti beyaza bürürken, yüksek kesimlerde kar kalınlığı 10 santimetreye ulaştı.

Van'da meydana gelen yıkıcı depremlerin ardından kurulan çadır ve konteynır kentlere yerleştirilen vatandaşlar, soğuk hava nedeniyle zor anlar yaşıyor. Kar yağışının dün geceden beri aralıklarla devam etmesi üzerine, Van Belediyesi'ne bağlı Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri cadde ve kaldırımları temizlemeye başladı.

Meteoroloji Van Bölge Müdürlüğü yetkilileri ise, kar yağışının 4 gün boyunca aralıklara devam edeceğini, öğleden sonra ise şiddetini artıracağını belirtti.

Yetkililer, kar kalınlığının şehir merkezinde 5, yüksek kesimlerde ise 10 santimetre olduğunu kaydetti. - VAN

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Deprem Bölgesi Van'da Kar Yağışı - Son Dakika


Son Dakika

Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Hayırsız evlat, yanında getirdiği silahla annesini ayaklarından vurdu İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Başakşehir'le karşılaşacak Leipzig'de Amadou Haidara koronavirüse yakalandı Bu görüntüler bugün çekildi! Alanya'da sahiller yaz aylarını aratmadı Yakalı toy kuşu, 7 yıl sonra bu kez Trabzon'da görüldü BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti