Deprem Bölgesinde Beyaz Hüzün (2) - Son Dakika

Deprem Bölgesinde Beyaz Hüzün (2)

12.01.2012 12:09
Deprem Bölgesinde Beyaz Hüzün (2)

Van'da dün akşam saatlerinde başlayan ve sabah saatlerine kadar süren kar yağışı nedeniyle Van merkez ve ilçelerine bağlı 96 köy yolu ulaşıma kapandı.

Deprem BÖLGESİNDE BEYAZ HÜZÜN (2)

Van'DA 96 KÖY YOLU ULAŞIMA KAPANDI

Van'da dün akşam saatlerinde başlayan ve sabah saatlerine kadar süren kar yağışı nedeniyle Van merkez ve ilçelerine bağlı 96 köy yolu ulaşıma kapandı. Kapalı olan köy yollarındaki karla mücadele çalışmaları Van İl Özel İdaresi'ne bağlı Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yürütülürken, Meteoroloji yetkilileri, kar yağışının yarında etkili olacağını söyledi.

GÖ-(FE/AAA) - Van

Kilit bölgesinde 2 terörist etkisiz hale getirildi Kilit bölgesinde 2 terörist etkisiz hale getirildi Son dakika haberi! İzmir'in 2 Bölgesinde Yangın Son dakika haberi! İzmir'in 2 Bölgesinde Yangın Son Dakika | İzmir'in 2 Bölgesinde Yangın Son Dakika | İzmir'in 2 Bölgesinde Yangın
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Deprem Bölgesinde Beyaz Hüzün (2) - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement