Deprem sonrası enkaz altında kalan talihsiz kadın böyle çıkartıldı - Son Dakika

Deprem sonrası enkaz altında kalan talihsiz kadın böyle çıkartıldı

30.10.2020 16:52

İzmir'de meydana gelen deprem sonrası yıkılan binanın enkazının altında kalan kadın, ekipler tarafından sıkıştığı yerden çıkartıldı. O anlar kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.

Ege Denizi'nde merkez üssü İzmir'in Seferihisar ilçesi açıkları olan 6.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Büyüklüğü ile büyük paniğe neden olan deprem birçok çevre ilde hissedilirken, çok sayıda bina hasar gördü. Kentte enkaz altında kalanların kurtarılması için çalışma yürütülüyor. Öte yandan vatandaşlar, ağır hasar gören binaları tahliye etmeye devam ediyor.

ENKAZ ALTINDAKİ KADIN KURTARILDI

Deprem sonrası enkaz altında kalan bir kadının kurtarılma anı saniye saniye görüntülendi. Yıkılan binanın enkazında sıkışan kadın, kameralar önünde kurtarıldı.

KURTARMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Depremin ardından açıklamada bulunan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer, 20'ye yakın binada yıkım ihbarı aldıklarını söylerken, Bayraklı ve Buca ilçelerinde yıkılan binaların enkazında kalan vatandaşlar için kurtarma çalışmalarının sürdüğünü de belirtti.

Deprem sonrası enkaz altında kalan talihsiz kadın böyle çıkartıldı

Son Dakika 3. Sayfa Deprem sonrası enkaz altında kalan talihsiz kadın böyle çıkartıldı - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Oyuncu Berk Atan'ın İzmir'de yaşayan ailesi depreme evlerinde yakalandı 5'er kiloluk kırlangıç balıkları 500'er liradan satışa sunuldu Marmara Bölgesi'nde kuvvetli sağanak bekleniyor Kabe'de panik anları! Aracıyla Mescid-i Haram'a daldı Ailesinden gizlice doğum yapan 14 yaşındaki kız çocuğunun bebeği, derin dondurucuda bulundu Depremin vurduğu Seferihisar, havadan görüntülendi İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti