Depremde ağır hasar gören cami minaresi kontrollü yıkıldı - Son Dakika

Depremde ağır hasar gören cami minaresi kontrollü yıkıldı

19.03.2023 16:58

Depremde ağır hasar gören cami minaresi kontrollü yıkıldı Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremlerin ardından Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinde bulunan Şehitlik 1 Camisi ağır hasar gördü.

Depremde ağır hasar gören cami minaresi kontrollü yıkıldı

DİYARBAKIR - Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremlerin ardından Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinde bulunan Şehitlik 1 Camisi ağır hasar gördü. Cami minaresi ise kontrollü olarak yıkıldı.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan depremlerden sonra Diyarbakır'ın merkez Yenişehir ilçesinde hasar gören Şehitlik 1 Camisi minaresi, kontrollü yıkıldı. O anlar vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Cami etrafına güvenlik şeridi çeken yetkililer, alınan önlemlerin ardından minarenin yıkımını halat bağlayarak kontrollü bir şekilde gerçekleştirdi. O anlar cep telefonu kameralarına yansıdı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Depremde hasar gören cami minareleri yıkılıyor Depremde hasar gören cami minareleri yıkılıyor Ürgüp'te, depremde hayatını kaybedenler için mevlit okutuldu Ürgüp'te, depremde hayatını kaybedenler için mevlit okutuldu Diyarbakır'da acil yıkılacak binaların enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor Diyarbakır'da acil yıkılacak binaların enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor

Son Dakika Güncel Depremde ağır hasar gören cami minaresi kontrollü yıkıldı - Son Dakika


Advertisement