Depremden korkan minik kızın haykırışları yürek yaktı: Annecim ben ölmek istemiyorum - Son Dakika

Depremden korkan minik kızın haykırışları yürek yaktı: Annecim ben ölmek istemiyorum

31.10.2020 15:18

İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depreme evinde yakalanan minik kızın, ''Annecim ben ölmek istemiyorum'' diyerek ağladığı görüntüler sosyal medyada gündem oldu. Küçük kızın haykırışları, izleyenlerin tüylerini diken diken etti.

İzmir'in Seferihisar açıklarında meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki deprem, İstanbul ve Bursa'da da dahil olmak üzere birçok ilde hissedildi. Özellikle İzmir ve ilçelerinde büyük yıkıma yol açan deprem, vatandaşlara korku dolu anlar yaşattı.

MİNİK KIZIN O ANLARI YÜREKLERİ BURKTU

Deprem esnasında yaşanan korku ve panik anları kullanıcılar tarafından sosyal medyada paylaşılmaya devam ederken, minik bir kızın deprem sırasında attığı çığlıklar izleyenlerin tüylerini diken diken etti.

''ANNECİM BEN ÖLMEK İSTEMİYORUM''

Sosyal medyada paylaşılan o görüntülerde depreme evinde yakalan minik bir kızın, ''Annecim ben ölmek istemiyorum'' diye çığlıklar atarak ağladığı yer alıyor. Deprem anında büyük bir korku yaşayan kız çocuğunun yakınları tarafından sakinleştirilmeye çalıştığı görülüyor.

Depremden korkan minik kızın haykırışları yürek yaktı: Annecim ben ölmek istemiyorum

Son Dakika Güncel Depremden korkan minik kızın haykırışları yürek yaktı: Annecim ben ölmek istemiyorum - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe, Ülker Stadı'ndaki müzeyi İstanbul Anadolu Lisesi'nin olduğu binaya taşıyacak Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim Depremin üstünden saatler geçti, Doğanlar apartmanındaki Küçükyumuk Ailesi'den haber yok Depreme hazırlık toplantısında depreme yakalandılar İzmir'de yıkılan binada kullanan malzemeler kalitesiz çıktı Son Dakika! İzmir'de 23 saat sonra gelen mucize! Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarıldı 4 çocuğuyla enkaz altında kalan eşi Seher Perinçek'in sesini duyan adamın sevinci kameralara yansıdı AK Parti Batman Gençlik Kolları Başkanı Tolga Genç'in ağabeyi, satırlı saldırı sonucu hayatını kaybetti