Antalya'daki depreme bilgisayar başında yakalanan gencin paniği, canlı yayına yansıdı - Son Dakika

Antalya'daki depreme bilgisayar başında yakalanan gencin paniği, canlı yayına yansıdı

05.12.2020 17:59

Akdeniz açıklarında meydana gelen ve Antalya'da da hissedilen depreme genç, bilgisayar başında canlı yayında arkadaşlarıyla sohbet ederken yakalandı. O anlarda ne yapacağını şaşıran genç, hızla bilgisayarının başından ayrıldı.

AFAD tarafından büyüklüğü 5.2 olarak açıklanan deprem sırasında oyun oynayan ve biranda sallandığını hissedip bağırmaya başlayan 17 yaşındaki Umut Doğanay Lafçı'nın depreme canlı yayınla yakalandığı anlar kaydedildi. Bir anda korku ve paniğe kapılan genç, yerinden fırlayıp bilgisayarın başından ayrıldı.

"KORKUNÇ BİR OLAYDI"

Umut Doğanay Lafçı, "Deprem anında arkadaşlarımla 30 kişinin bulunduğu ortamda sohbet ediyordum, deprem anında deprem oluyor diye bağırıp direkt babamın yanına koştum, korkunç bir olaydı. Allah kimsenin başına vermesin" dedi.

Antalya'daki depreme bilgisayar başında yakalanan gencin paniği, canlı yayına yansıdı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Antalya'daki depreme bilgisayar başında yakalanan gencin paniği, canlı yayına yansıdı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

YSK, toplam 17 partinin seçime girebileceğine karar verdi! DEVA ve Gelecek partisi listede yer almadı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Sosyal medya fenomeni, barbie bebeğe benzemek için 90 kilo verdi Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti Büyük Menderes'te alarm! Nehrin kirlilik oranı 4'ncü dereceye ulaştı Saadet Partisi'nde ittifak çatlağı! Erdoğan'la görüşen Asiltürk'ün açıklaması kriz çıkardı İntihar için inşaata çıkan vatandaş, karısının tek sözüyle aşağıya indi Ordu'da rüzgarın etkisiyle büyüyen korkunç yangında üreticinin tüm birikimi kül oldu