Depreme canlı yayında yakalandılar, korkuya kapılıp besmele çekmeye başladılar - Son Dakika

Depreme canlı yayında yakalandılar, korkuya kapılıp besmele çekmeye başladılar

30.10.2020 17:29

Aydın'ın Söke ilçesinde yerel bir televizyon kanalında depreme canlı yayında yakalanan konuklar, sarsıntının şiddetiyle büyük korku yaşadı.

İzmir'de 6.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Merkez üssü Seferihisar açıkları olan deprem Aydın'ın Söke ilçesinde de hissedildi. İlçede yerel bir televizyon kanalında program yaptıkları sırada depreme canlı yayında yakalanan konuklar, sarsıntının şiddetiyle büyük panik yaşadı. Korkuları yüzlerinden okunan konuklar, besmele çekmeye başladı.

Depreme canlı yayında yakalandılar, korkuya kapılıp besmele çekmeye başladılar

Son Dakika Güncel Depreme canlı yayında yakalandılar, korkuya kapılıp besmele çekmeye başladılar - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir'den güzel haberler art arda geldi! 16 yaşındaki İnci depremden 17 saat sonra enkazdan yaralı olarak çıkarıldı Vefalı İzmirliler evlerini ve otellerini depremzedelere açtı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti Ermenistan ordusu, kadın askerleri Dağlık Karabağ cephesine gönderdi İzmir'deki depremde denizde meydana gelen girdap kameralara yansıdı Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti İzmir'deki şiddetli depremin ardından enkaz altında kalan bir kişi, mesajla yardım istedi