İzmir'deki depremin şiddeti işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı - Son Dakika

İzmir'deki depremin şiddeti işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı

02.11.2020 19:51

İzmir'de yaşanan 6,6 büyüklüğündeki deprem anı, Bayraklı ilçesindeki bir işyerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, binanın sallanmaya başlamasıyla çalışanların çığlıkları ve panikle koşuşturması yer alıyor.

Merkez üssü Ege Denizi'nin Seferihisar açıkları olan 6,6 büyüklüğünde deprem anı, Bayraklı ilçesindeki bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

30 Ekim'de Türkiye saati ile 14.51'de meydana gelen deprem, ilk hesaplamalara göre 15,68 saniye sürdü. Depremin şiddeti, Mansuroğlu Mahallesi'ndeki bir reklam ajansının güvenlik kameralarına yansıdı.

ÇALIŞANLAR PANİKLE KAÇIYOR

Görüntülerde, binanın sallanmaya başlamasıyla çalışanların çığlıkları ve panikle koşuşturması yer alıyor. Masaların hareketlenmesine ve dolaplardaki eşyaların dökülmesine neden olan deprem anında bir kedinin de kaçmaya çalışması dikkati çekiyor.

İzmir'deki depremin şiddeti işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İzmir'deki depremin şiddeti işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı - Son Dakika


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Younes Belhanda, Galatasaray'da bu sezon kariyer rekorunu kırdı Son Dakika: Galatasaray, sahasında Denizlispor'u 6-1 yendi Son Dakika: Türkiye'de 20 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 159 kişi vefat etti, 6 bin 435 yeni vaka tespit edildi Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor 10 yıl önce kıyafet almamaya yemin eden öğretmen 100 bin TL biriktirdi Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı Şarkışla Belediyesi'nde işçilerin maaşına yüzde 50 zam yapıldı Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı