Depremzede Çocuklara Bere, Atkı, Eldiven - Son Dakika

Depremzede Çocuklara Bere, Atkı, Eldiven

13.01.2012 11:40
Depremzede Çocuklara Bere, Atkı, Eldiven, System.String[]

Van Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, konteyner kentte atkı, eldiven ve bere dağıttığı çocuklarla kar topu oynadı.

Van Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, konteyner kentte atkı, eldiven ve bere dağıttığı çocuklarla kar topu oynadı.

Hayırsever bir iş adamı, Van'da meydana gelen depremlerin ardında konteyner ve çadırda kalan çocuklara dağıtılması için Van Emniyet Müdürlüğü'ne 5 bin adet eldiven, bere ve atkı gönderdi. Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, hayırsever iş adamının gönderdiği yardım malzemelerini konteyner ve çadır kentlerdeki çocuklara ve kadınlara dağıtmaya başladı.

Kale Konteyner Kentte giden polis ekipleri, atkı, bere ve eldiven dağıttığı çocuklara kar topu oynadı. Çocuklar, polis ağabeylerinin dağıttığı eldiven ve bereler sayesinde artık üşümeyeceklerini dile getirerek, hayırsever iş adamı ile polislere teşekkür ettiler.

- VAN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Depremzede Çocuklara Bere, Atkı, Eldiven - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Ceyhan'dan şehirler arası seyahat uyarısı: Devletin araya girmesi lazım Hababam Sınıfı'ndaki sahne gerçek oldu! Niğde'de ormanda okul açıldı Optimar'dan genel seçim anketi! AK Parti zirvede tutunurken, sadece 3 parti barajı geçebildi Sıla ve Hazer Amani çiftinin sık sık ayrılıp barıştığı öne sürüldü ABD'li Citi'den gümüş ve altın fiyatlarında yükseliş tahmini! Rekor gelebilir Manisa'da yaşayan emekli vatandaş, evine gelen 3.944 liralık doğal gaz faturasıyla hayatının şokunu yaşadı 2019'da yılın yatı seçilmişti! Bodrum'a demir atan yüzen saraya 450 bin TL'lik yakıt alındı 8 aylık kızı 7. kez ameliyat olan Sinan Özen, son durumu anlattı: Mecalimiz kalmadı