Son Dakika Haberleri: Depremzede Gençlerle Kardeşlik Maçı

Depremzede Gençlerle Kardeşlik Maçı

8 yıl önce

Seyhan Müftülüğü tarafından Van'daki depremin ardından Adana'ya gelen depremzede gençler için futbol maçı düzenlendi.

Depremzede Gençlerle Kardeşlik Maçı, System.String[]

Seyhan Müftülüğü tarafından Van'daki depremin ardından Adana'ya gelen depremzede gençler için futbol maçı düzenlendi.


Seyhan Müftüsü Halil Uzun, bir halı sahada düzenlenen etkinlik öncesi yaptığı açıklamada, depremzedelere destek olmak amacıyla birçok faaliyete imza attıklarını belirtti.


Depremzedeler için maddi yardım ve kermes yapıldığını anımsatan Uzun, depremzede gençlerle Seyhan Müftülüğüne bağlı Kuran Kursu öğrencileri arasında da kardeşlik maçı düzenlediklerini ifade etti.


Uzun, "Gün kardeşlik, yaralı gönüllere merhem olma günüdür. Van'daki depremden dolayı buraya gelen öğrencilerimiz öz be öz bizim yavrularımızdır. Müftülük olarak bizler birçok faaliyetler yaptık, yapmaya devam edeceğiz" ifadeleri kullandı.


Müftü Uzun'un topa vuruşuyla başlayan ve Sabancı Merkez Cami İmam-Hatibi Pehlivan Kalıntaş'ın yönettiği maç 5-5 berabere bitti. Maç sonunda oyuncu ve seyircilere tatlı ve çeşitli hediye ikramlarında bulunuldu.


- ADANA

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 12:45 Kaynak: AAKulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir
Mustafa Sandal Burcu Esmersoy'a iltifat etti, sosyetik isim Alara Koçibey'i öpücüklere boğdu! Isparta'da dehşete düşüren olay! Çocuklarının gözü önünde uzman çavuş ve eşini öldürdü