Depremzede Gençlerle Kardeşlik Maçı - Son Dakika

Depremzede Gençlerle Kardeşlik Maçı

01.01.2012 12:45
Depremzede Gençlerle Kardeşlik Maçı, System.String[]

Seyhan Müftülüğü tarafından Van'daki depremin ardından Adana'ya gelen depremzede gençler için futbol maçı düzenlendi.

Seyhan Müftülüğü tarafından Van'daki depremin ardından Adana'ya gelen depremzede gençler için futbol maçı düzenlendi.

Seyhan Müftüsü Halil Uzun, bir halı sahada düzenlenen etkinlik öncesi yaptığı açıklamada, depremzedelere destek olmak amacıyla birçok faaliyete imza attıklarını belirtti.

Depremzedeler için maddi yardım ve kermes yapıldığını anımsatan Uzun, depremzede gençlerle Seyhan Müftülüğüne bağlı Kuran Kursu öğrencileri arasında da kardeşlik maçı düzenlediklerini ifade etti.

Uzun, "Gün kardeşlik, yaralı gönüllere merhem olma günüdür. Van'daki depremden dolayı buraya gelen öğrencilerimiz öz be öz bizim yavrularımızdır. Müftülük olarak bizler birçok faaliyetler yaptık, yapmaya devam edeceğiz" ifadeleri kullandı.

Müftü Uzun'un topa vuruşuyla başlayan ve Sabancı Merkez Cami İmam-Hatibi Pehlivan Kalıntaş'ın yönettiği maç 5-5 berabere bitti. Maç sonunda oyuncu ve seyircilere tatlı ve çeşitli hediye ikramlarında bulunuldu.

- ADANA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Depremzede Gençlerle Kardeşlik Maçı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Azerbaycan ordusu Ermenistan'a ait savaş uçağı ve İHA düşürdü TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl Minnoşlar filmi nedeniyle Netflix aboneliklerinde iptaller rekor kırdı Araçla çarpışan motosikletli 2 kardeş, metrelerce sürüklendi 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'den gözdağı: Ben konuşursam Türkiye'ye adım atamazlar