Depremzedeler ile Ardahanlı Aşıklardan Başbakan'a Ziyaret - Son Dakika

Depremzedeler ile Ardahanlı Aşıklardan Başbakan'a Ziyaret

18.02.2012 16:11
Depremzedeler ile Ardahanlı Aşıklardan Başbakan'a Ziyaret, System.String[]

Üsküdar Kısıklı'da bulunan konutunda dinlenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ziyaretçi akını devam ediyor.

Üsküdar Kısıklı'da bulunan konutunda dinlenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a ziyaretçi akını devam ediyor. İlk olarak sabah saatlerinde Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Başbakan Erdoğan'ı ziyaret etti. Erdoğan'ın Üsküdar Kısıklı'da bulunan konutunda gerçekleşen ziyaret, basına kapalı olarak yaklaşık 1,5 saat sürdü.

DEPREMZEDELER GELDİ

Bu ziyaretin ardından Başbakan Erdogan'ı Florya'da kalan Vanlı depremzedeler ziyaret etti. Bir grup depremzede Kısıklıda'ki evinin önüne geldi. Başbakanla görüşmek isteyen depremzedelerin istekleri gerçekleşmedi. Geçmiş olsun dileklerini korumalar aracılığıyla başbakana ileten depremzedeler bir süre bekledikten sonra ayrıldılar. Depremzedelerin ardından Başbakanın ziyaretçileri bu kez Ardahan'dan gelen Aşıklar oldu.

AŞIKLARDAN BESTELİ "GEÇMİŞ OLSUN"

Ardahan'dan Başbakan'ın Kısıklıda'ki konutunun bulunduğu caddeye gelen aşık Erol Coşkunoğlu ile Aşık Kevseri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la görüşüp geçmiş olsun dileklerini iletmek istediler. Başbakanla görüşemeyen Aşıklar geçmiş olsun mesajlarını kameralar aracılığıyla ilettiler. Daha sonra iki aşık Başbakan Erdoğan için besteledikleri "Geçmiş Olsun" isimli türkülerini kameralara beraberlerinde getirdikleri sazları çalarak söylediler. Aşık Erol Coşkunoğlu ile "Aşık Kevseri", seslendirdikleri türkü de Başbakan Erdoğan'a şunları söyledi:

"Ardanhandan geldik size/ Geçmiş olsun Başbakanım/ Acil şifalar dileriz/

Geçmiş olsun Başbakanım/ Türkiye'nin gururusun/Geçmiş olsun Başbakanım/Yüce

Rabbim şifa versin/ Geçmiş olsun Başbakanım/ Siz sözünün erisiniz/ Hep ileri ilerisiniz/

Siz bir dünya liderisiniz/ Geçmiş olsun Başbakanım..."

SG-YK(HE) - İstanbul/ Üsküdar

- Kaynak: DHA

Son Dakika Politika Depremzedeler ile Ardahanlı Aşıklardan Başbakan'a Ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak