Depremzedelere Ücretsiz Ulaşım İmkanı - Son Dakika

Depremzedelere Ücretsiz Ulaşım İmkanı

05.01.2012 15:40
Depremzedelere Ücretsiz Ulaşım İmkanı, System.String[]

Mardin'in Kızıltepe İlçe Belediyesi ve özel halk otobüsleri işbirliğiyle ilçeye yerleşen 36 depremzede aileye ücretsiz ulaşım imkanı sağlandı.

Mardin'in Kızıltepe İlçe Belediyesi ve özel halk otobüsleri işbirliğiyle ilçeye yerleşen 36 depremzede aileye ücretsiz ulaşım imkanı sağlandı.

Kızıltepe ilçesinde Belediye ve özel halk otobüsleri işbirliğiyle Van'dan ilçeye yerleşen 36 aileye ulaşımdan ücretsiz yararlanabilmeleri amacıyla paso verildi.

Kızıltepe Belediyesi Meclis Üyesi Fesih Özel, deprem nedeniyle ilçeye yerleştirilen 36 aileden ulaşımda yolcu taşıma bedeli alınmayacağını, depremzede vatandaşlara ücretsiz ulaşım sağlandığını söyledi.

- MARDİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Depremzedelere Ücretsiz Ulaşım İmkanı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota süper marketler de katıldı Aliyev, Ermenistan ile görüşmek için tek şart koştu: Karabağ'dan aşamalı olarak çekilmeli Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, koronavirüse yakalandı Son Dakika: Ankaragücü-Hatayspor maçı ileri bir tarihe ertelendi Hababam Sınıfı'ndaki sahne gerçek oldu! Niğde'de ormanda okul açıldı Optimar'dan genel seçim anketi! AK Parti zirvede tutunurken, sadece 3 parti barajı geçebildi "Saplantılı" aşığı tarafından katledilen Hazal Tektaş'ın son görüntüleri ortaya çıktı İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı