Der-Gaz Ereğli İşletme Müdür Yardımcısı Onur Açıklaması - Son Dakika

Der-Gaz Ereğli İşletme Müdür Yardımcısı Onur Açıklaması

05.01.2012 11:00
Der-Gaz Ereğli İşletme Müdür Yardımcısı Onur Açıklaması, System.String[]

Düzce-Ereğli Doğal Gaz Dağıtım A.Ş (Der-Gaz) Ereğli İşletme Müdür Yardımcısı Ender Onur, "Ereğli'de 26 bin 188 ve Alaplı'da 8 bin 361 eve doğalgaz getirdik" dedi.

Düzce- Ereğli Doğal Gaz Dağıtım A.Ş (Der-Gaz) Ereğli İşletme Müdür Yardımcısı Ender Onur, "Ereğli'de 26 bin 188 ve Alaplı'da 8 bin 361 eve doğalgaz getirdik" dedi.

Onur, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2005 yılında Ereğli ilçesinin, 2006'da da Alaplı'nın doğalgaza kavuştuğunu söyledi.

Doğalgazın metreküpüne BOTAŞ'nın yansıttığı zam haricinde zam gelmediğini belirten Onur, şöyle konuştu:

"Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) illerde 8. yılını tamamlamış olan gaz dağıtım lisansı alan bölgelerde il hizmet bedellerini açıkladı. 2011-2012 sonu itibariyle gaz dağıtım şirketlerinde 8. yılı tamamlayanlar var. Bunlara EPDK yüzde 3 ile yüzde 20 oranında değişen oranlarda zam açıkladı. Bunun içinde Der-Gaz yok. Çünkü Der-Gaz 8. yılını daha tamamlamadı. Ereğli'de 26 bin 188 ve Alaplı'da 8 bin 361 eve doğalgaz getirdik. Şuanda Düzce, Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gümüşova, Kaynaşlı, Alaplı ve Ereğli'de toplam 60 bin 592 eve doğalgaz veriyoruz."

- ZONGULDAK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Der-Gaz Ereğli İşletme Müdür Yardımcısı Onur Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Düşen uçağın enkazından çıkarılan pilotaj öğrencisi, kuleden acil iniş için izin istemiş "Karabağ sorunu diplomatik yollarla çözülmez" diyen Paşinyan'ın Dışişleri Bakanı müzakere yaparak ateşkes istiyor Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Bakan Selçuk, "Maske kalksın" mesajlarına tepki gösterdi: Bu artık bir rica değil Azerbaycan askerleri Ermenilerin yaptığı alçaklığı gözler önüne serdi! Tarihi camiyi domuz ahırına çevirmişler Bakan Koca'nın ismini vererek uyardığı kentimizden yasak haberi geldi TSK, yerli ve milli silahları ilk kez kullandı! Yapılan atışlar, Azerbaycanlı kardeşlerimize ithaf edildi 7 yaşındaki kızın bileğine demir kapı parmaklıkları saplandı