Derbent'te Gençlik Buluşması - Son Dakika

Derbent'te Gençlik Buluşması

10.12.2018 12:15
Derbent'te Gençlik Buluşması, System.String[]

Konya'nın Derbent ilçesinde, gençlik buluşması etkinliği düzenlendi.

Konya'nın Derbent ilçesinde, gençlik buluşması etkinliği düzenlendi.

Belediye tarafından Kültür Merkezi'nde ikincisi gerçekleştirilen gençlik buluşması etkinliğinde, Emirhan Doğan sahne aldı. Doğan'ın konserinin ardından sema gösterisi gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Hamdi Acar, yaptığı konuşmada, belediye olarak gençlere özel önem verdiklerini belirterek, "Belediye olarak ne kadar fiziki çalışmalar yaparsak yapalım bu tür çalışmalar zamanla kaybolup gidebiliyor. Ama gençlere yaptığımız emek ve çalışma ebediyete kadar sürüyor. Onlar da bu ülkeye çok büyük katkılar sağlıyorlar." dedi.

Derbent'te Gençlik Buluşması
Derbent'te Gençlik Buluşması
Derbent'te Gençlik Buluşması

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Derbent'te Gençlik Buluşması - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Süper Lig'in yıldızları deprem paylaşımlarıyla Türkiye'nin acısına ortak oldu Bakan Soylu fotoğrafla uyardı: Lütfen araçlarınızı kullanmayın, yolları müdahale ekiplerimize bırakın Son Dakika: İzmir'e girişler bir sonraki duyuruya kadar kapatıldı Prof. Dr. Ziyadin Çakır, İzmir'deki tsunaminin nedenini anlatıp uyardı: Bütün Körfez tehlike altında 17 yaşındaki Umut yıkılan binanın enkazından böyle çıkarıldı İzmir'de faaliyet gösteren bir otelin işletmecisinden örnek davranış: Depremzedeleri ücretsiz ağırlayacak İzmir'de meydana gelen deprem sonrası dünyadan Türkiye'ye destek mesajları yağdı Ümit Davala: Eşimin koronavirüs test sonucu pozitif çıktı