Son Dakika Haberleri: Derbi Maçın Ardından

Derbi Maçın Ardından

24 gün önce

Süper Lig'de Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup olan Beşiktaş'ın antrenörü Şeref Çiçek, karşılaşma içinde yaşananların iyi futbolu engellediğini söyledi.

Derbi Maçın Ardından, System.String[]
Süper Lig'de  Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup olan  Beşiktaş'ın antrenörü  Şeref Çiçek, karşılaşma içinde yaşananların iyi futbolu engellediğini söyledi.

Derbi karşılaşmasında sahadan gönderilen teknik direktör  Şenol Güneş'in yerine basın toplantısında  Beşiktaş adına açıklamalarda bulunan Çiçek, Güneş'in oyunculara,  Fenerbahçe'nin nasıl oynadığının önemli olmadığını ve kendi performanslarını ortaya koyarak galibiyet için oynamaları gerektiğini aktardığını vurgulayarak, "Zaman zaman bizim, zaman zaman  Fenerbahçe'nin iyi oynadığı maç, öyle bir hale geldi ki iyi futbol oynanacak ortamdan uzaklaşıldı." dedi.

Fenerbahçe maçını geride bıraktıklarını ve UEFA Şampiyonlar Ligi'nde  26 Eylül Salı günü  Leipzig ile yapacakları karşılaşmayı düşünmeye başladıklarını kaydeden Çiçek, " Leipzig maçına odaklanacağız. Hakem kararlarıyla ilgili değerlendirmeleri, pozisyonları sizler fazlasıyla yapacaksınız. Camiamızın da olumlu, olumsuz değerlendirmeyi yapıp gereken kişilere, gerekli yanıtları vereceğini düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

ABD'de Vize Krizinin Bitmesi İçin 4 Şart Sundu, Türkiye Reddetti "Baykal'ın Beyin Ölümü Gerçekleşti" Yazan Spiker Emre Tilev, Twitter Hesabını Kapattı
Erdoğan'ın İstifasını İstediği AK Partili Niğde Belediye Başkanı Görevi Bıraktı