Derebucak'ta okul denetimleri - Son Dakika

Derebucak'ta okul denetimleri

24.09.2020 13:43
Derebucak'ta okul denetimleri, System.String[]

Konya'nın Derebucak ilçesinde, 2020-2021 eğitim döneminin başlamasının ardından yüz yüze eğitim sadece okul öncesi ve ilkokul birinci sınıflar için başladı.

Konya'nın Derebucak ilçesinde, 2020-2021 eğitim döneminin başlamasının ardından yüz yüze eğitim sadece okul öncesi ve ilkokul birinci sınıflar için başladı.

Derebucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Bilal Akçay, ilçede yüz yüze eğitimin başlaması nedeniyle okullarda yürütülen eğitim faaliyetlerini denetledi.

Bu çerçevede ilçedeki tüm okulları gezen Akçay, eğitim kurumlarında gerçekleştirilen eğitim faaliyetleri esnasında maske, fiziki mesafe ve hijyen kurullarına uyulup uyulmadığını da yerinde kontrol etti.

Minik öğrencilerle sohbet de eden Akçay, Kovid-19 salgını dolayısıyla bilgilendirmelerde bulunduğu öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Derebucak'ta okul denetimleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Hatay'da, "kaçak etüt merkezinde çocuğa taciz" iddiasına soruşturma Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı