Hakkari'de hain terör saldırısı: 1 işçi şehit, 2 işçi de yaralı - Son Dakika

Hakkari'de hain terör saldırısı: 1 işçi şehit, 2 işçi de yaralı

04.11.2020 17:30
Hakkari'de hain terör saldırısı: 1 işçi şehit, 2 işçi de yaralı, System.String[]

Hakkari'nin Derecik ilçesinde terör saldırısı sonucu 1 sivil işçi şehit düşerken, 2 sivil işçi de ağır yaralandı.

Derecik ilçesinde terör saldırısı sonucu 2 sivil işçi ağır yaralandı,1 sivil işçimiz şehit oldu. Bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı.

YOL ÇALIŞMASI YAPIYORLARDI

Hakkari Valiliğinden yapılan açıklamada, Derecik ilçesi Irak sınırına yakın 2 üs bölgesi arasında yol çalışması yapan iş makinesine bölücü terör örgütü mensupları tarafından füze ve uzun namlulu silahlarla saldırı yapıldığı belirtilerek, "Yapılan terör saldırısı sonucu 1 sivil işçimiz şehit, 2 sivil işçimiz ağır yaralanmıştır. Bölgede büyük çaplı operasyon başlatılmıştır" denildi.

Hakkari'de hain terör saldırısı: 1 işçi şehit, 2 işçi de yaralı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Hakkari'de hain terör saldırısı: 1 işçi şehit, 2 işçi de yaralı - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Son Dakika

ABD Adalet Bakanlığı'ndan terör örgütü YPG itirafı: PKK'nın alt koludur Son Dakika: WhatsApp'tan geri adım! Tepki çeken gizlilik sözleşmesi 3 ay ertelendi TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi