Seren Serengil, Sadakatsiz dizisi inadından vazgeçmedi! Yapım şirketinin cevabı bile ikna edemedi - Son Dakika

Seren Serengil, Sadakatsiz dizisi inadından vazgeçmedi! Yapım şirketinin cevabı bile ikna edemedi

01.03.2021 13:16

Seren Serengil'in Sadakatsiz dizisindeki rol arkadaşı Melis Sezen ile fotoğrafını paylaşan Cansu Dere'yi sert bir dille eleştirmesine yapım şirketinden cevap gecikmedi. Dizinin yakın takipçisi olan Serengil, kendisini eleştiren yapım şirketine de sessiz kalamadı.

Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz'de Asya karakterini canlandıran Cansu Dere, dizide Derin karakterine hayat veren Melis Sezen'le çekilen bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Diziyi takip eden Seren Serengil ise fotoğrafı paylaşan Cansu Dere'ye "Sen de gözümden düşme istersen. Kocanın metresiyle hatıra fotoğrafı neyin kafası" diyerek tepki göstermişti.

YAPIM ŞİRKETİNİN PAYLAŞIMI GÜLDÜRDÜ

Dizinin yapım şirketi Medyapım da bu ilginç olaya dahil oldu. Cansu Dere ve Melis Sezen'in fotoğrafını paylaşan Medyapım, "Derin ve Asya'nın gerçekte Melis ve Cansu olduğuna yemin edebiliriz ama galiba bunu asla kanıtlayamıyoruz" notunu düştü.

'Derin ve Asya'nın gerçekte Melis ve Cansu olduğuna yemin edebiliriz...' Seren Serengil'e gönderme

SEREN, GERİ ADIM ATMADI

Yapım şirketinin paylaşımına cevap veren Seren Serengil ise geri adım atmayarak "Olmaz, dizi bitene kadar yan yana gelemezler inanmam. Asya'nın canının acıdığını bir daha. Yapma Asya, haftaya kötü başlatma" beni cevabını verdi. Bununla da yetinmeyen Seren Serengil, bir sonraki paylaşımında Derin karakterini canlandıran Melis Sezen'in başına boynuz emojileri koydu.

'Derin ve Asya'nın gerçekte Melis ve Cansu olduğuna yemin edebiliriz...' Seren Serengil'e gönderme
'Derin ve Asya'nın gerçekte Melis ve Cansu olduğuna yemin edebiliriz...' Seren Serengil'e gönderme

Seren Serengil, Sadakatsiz dizisi inadından vazgeçmedi! Yapım şirketinin cevabı bile ikna edemedi
Cansu Dere ve Melis Sezen setten fotoğraf paylaştı, Seren Serengil'in yaptığı yorumu kimse anlayamadı

Son Dakika Magazin Seren Serengil, Sadakatsiz dizisi inadından vazgeçmedi! Yapım şirketinin cevabı bile ikna edemedi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Gara şehidinin silahı yakalanan PKK'lı teröristin üzerinde bulundu Gara şehidinin silahı yakalanan PKK'lı teröristin üzerinde bulundu Her şey bir anda oldu! Önce yol ortasında birbirine saldırdılar sonra yaralılarını alıp yok oldular Her şey bir anda oldu! Önce yol ortasında birbirine saldırdılar sonra yaralılarını alıp yok oldular Düşürdüğü telefonunu almak isteyen genç, feci şekilde can verdi Düşürdüğü telefonunu almak isteyen genç, feci şekilde can verdi Mustafa Cengiz açtı ağzını yumdu gözünü! Hakemlere 'kansız' dedi, MHK'yi istifaya çağırdı Mustafa Cengiz açtı ağzını yumdu gözünü! Hakemlere 'kansız' dedi, MHK'yi istifaya çağırdı Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı 45 yaşındaki oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın güzellik sırrını verdi! İşin özü buz ve yumurta beyazında 45 yaşındaki oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın güzellik sırrını verdi! İşin özü buz ve yumurta beyazında Aliyev'in ölen Ermeni askerlerin miğferleri ile verdiği poz sosyal medyada tartışma yarattı Aliyev'in ölen Ermeni askerlerin miğferleri ile verdiği poz sosyal medyada tartışma yarattı İşte Benim Stilim yarışmacısı Zeynep Öztürk'e, sıpa saldırdı İşte Benim Stilim yarışmacısı Zeynep Öztürk'e, sıpa saldırdı