Derin yırtmaçlı elbisesiyle poz veren Şevval Sam frikik vermekten kurtulamadı - Son Dakika

Derin yırtmaçlı elbisesiyle poz veren Şevval Sam frikik vermekten kurtulamadı

08.12.2019 11:33

Yasak Elma dizisinde Ender karakterini canlandıran Şevval Sam derin bacak dekoltesiyle adından söz ettirdi. Cesur kıyafet seçimi yapan güzel oyuncunun ufak frikik vermesi dikkatlerden kaçmadı.

FOX TV'nin sevilen dizisinde kilit karakter Ender'i canlandıran Şevval Sam son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor. Birbirinden cesur pozlar paylaşan Sam, son paylaşımıyla takipçilerinin ağzını açık bıraktı.

DERİN BACAK DEKOLTELİ ELBİSESİYLE CESUR POZ VERDİ

46 yaşındaki Sam konser öncesi kuliste derin bacak dekolteli elbisesiyle öyle bir poz verdi ki, oyuncuya iltifat dolu yorumlar yağdı. Başarılı oyuncunun paylaşımının yorum kısmını takipçileri "O kadar güzelsin ki dünyanın yaşamaya değer olduğuna bizi inandırıyorsun güzel kalpli kadın. Maşallah Allah nazarlardan saklasın.Ya aşırı güzelsin ama. Abla yakıyorsun güzelliğinle" gibi hayranlıklarını dile getiren mesajlarla doldurdular.

FRİKİK VERDİ

Öte yandan Şevval Sam'ın verdiği ufak frikik de bazı takipçilerinin gözünden kaçmadı. Bütün paylaşımları ilgiyle takip edilen ve geçtiğimiz günlerde 46. yaşını kutlayan Şevval Sam yıllar geçtikçe güzelliğinden hiçbir şey kaybetmiyor.

Derin yırtmaçlı elbisesiyle poz veren Şevval Sam frikik vermekten kurtulamadı
Derin yırtmaçlı elbisesiyle poz veren Şevval Sam frikik vermekten kurtulamadı

Son Dakika Magazin Derin yırtmaçlı elbisesiyle poz veren Şevval Sam frikik vermekten kurtulamadı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (45)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Feci kazada bir aile paramparça oldu: Anne ve oğlu öldü, baba ağır yaralı Fenerbahçe'nin ilk 11'i belli oldu! Golcü futbolcu, 9 hafta sonra 11'e geri döndü Başakşehir, milli futbolcu Kerim Frei ile yollarını ayırdı İtalyan devi Inter, kulübün ismini ve logosunu değiştirecek 1,5 yıl önce trafik kazası nedeniyle öldüğü sanılan sürücünün başına mermi isabet ettiği ortaya çıktı Son Dakika: 2021 Yükseköğretim Kurumları Sınavı, 26-27 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı Kendisini kahvaltı için uyandıran eşini ve küçük kızını kaynar suyla haşlayan cani koca: Karım bana hakaretler etti, kazara oldu