Derinkuyu'da "Kuşlara Bir Damla Umut" Etkinliği - Son Dakika

Derinkuyu'da "Kuşlara Bir Damla Umut" Etkinliği

27.12.2017 18:40
Derinkuyu'da

Derinkuyu ilçesinde, 15 Temmuz Şehitleri İlkokulunda düzenlenen etkinlikte öğrenciler, kuşlar için hazırladıkları yemlikleri ağaçlara astı.

Derinkuyu ilçesinde, 15 Temmuz Şehitleri İlkokulunda düzenlenen etkinlikte öğrenciler, kuşlar için hazırladıkları yemlikleri ağaçlara astı.

Okul öğretmenlerinden Aylin Akyüz'ün koordinatörlüğünde gerçekleştirilen "Kuşlara bir damla umut" etkinliği kapsamında, öğrenciler tarafından yapılan yemlikler, ilçenin çeşitli noktalarındaki ağaçlara asıldı.

Koordinatör öğretmen Akyüz, gazetecilere yaptığı açıklamada, projeye velilerin de destek sağladığını belirterek, "Birlikte yaşadığımız, doğadaki dostlarımız olan kuşları soğuk kış günlerinde öğrencilerimizle birlikte hatırlamak ve onlara yardımcı olmak amacıyla etkinliği düzenledik. Mevsim şartları gözönüne alınarak, ileri ki günlerde etkinliği sürdürmeyi düşünüyoruz" dedi.

Derinkuyu'da Kuşlara Bir Damla Umut Etkinliği
Derinkuyu'da Kuşlara Bir Damla Umut Etkinliği

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Derinkuyu'da 'Kuşlara Bir Damla Umut' Etkinliği - Son Dakika


Son Dakika

Barcelona, Messi'nin Maradona'yı andığı gol sevinci sonrası 3 milyon euro ceza aldı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP'li vekilin TSK'yı hedef alan sözlerine sert tepki: Ordumuza iftira atılmasına izin veremeyiz Cani koca, boşanma aşamasındaki eşini çalıştığı markette av tüfeğiyle öldürdü Almanya Federasyonu teknik direktör Joachim Löw ile yola devam edecek Son Dakika: 65 yaş üstü ve 20 yaş altına yeni tedbir! Toplu taşıma kullanamayacaklar Son Dakika: Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı Bilim insanları, korona salgınını önlemenin yolunu açıkladı: Maske takma oranının yüzde 70'e çıkması gerekiyor