Derinlik Sarhoşluğu Filmi - Son Dakika

Derinlik Sarhoşluğu Filmi

09.07.2011 20:09
Derinlik Sarhoşluğu Filmi, System.String[]

Derinlik Sarhoşluğu filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Derinlik Sarhoşluğu filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Akdeniz kıyılarında birlikte büyüyen Enzo ve Jacques’ın ortak tek noktası dalış tutkusudur. Ancak bu tutku farklı boyutlardadır; Jacques denizle arasındaki özel bağdan dolayı dalarken Enzo heyecan arayışındadır. Serbest dalışta dünyanın en iyi isimleri olan Enzo ve Jacques, yıllar sonra dünya şampiyonluğu için birbirlerine rakip olurlar. Bu rekabetin en yakın tanığı ise Jacques’i seven Johanna’dır.

Yönetmen: Luc Besson

Senaryo: Marilyn Goldin, Robert Garland, Luc Besson

Oyuncular: Sergio Castellitto, Paul Shenar, Jean Reno, Jean-Marc Barr, Rosanna Arquette

Filmin Türü: Drama, Romantik,

Orijinal Adı: Le Grand Bleu

Yapımcı Firma: Gaumont

Yapım Yılı: 1988

Yapım Ülkesi: Fransa, ABD, İtalya

Orijinal Dili: Fransızca, İngilizce, İtalyanca

Filmin Süresi: 118 dk.

Dağıtıcı Firma: Özen Film

Vizyon Tarihi: 01.08.1989

Derinlik Sarhoşluğu Filmi

Son Dakika Güncel Derinlik Sarhoşluğu Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Market, bakkal, kasap hafta sonu 10.00-17.00 arasında faaliyet gösterecek 65 yaş üstü ve 20 yaş altının 10.00-16.00 saatleri arasında toplu taşımayı kullanması yasaklandı Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Mehmet Ceyhan, kendisini aşılardan çıkar sağlamakla suçlayanlara isyan etti: 3 yakınımı salgında kaybettim Göztepe yenilgisi sonrası küplere binen Çalımbay'dan hakemlere çağrı: G.Saray'dan korkmayın Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti