Dernek Yararına Bastırılan Takvimler Satışa Sunuldu - Son Dakika

Dernek Yararına Bastırılan Takvimler Satışa Sunuldu

02.01.2012 18:07
Dernek Yararına Bastırılan Takvimler Satışa Sunuldu, System.String[]

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne gelir sağlamak amacıyla bastırılan takvimler satışa sunuldu.

Fethiye Muharip Gaziler ve Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne gelir sağlamak amacıyla bastırılan takvimler satışa sunuldu.

Derneğin kendi imkanlarıyla hazırlayıp bastırdığı ve hiçbir reklam almadığı 2012 yılı takviminde, Fethiyeli şehitler ile derneğin düzenlediği etkinliklerin fotoğrafları yer alıyor.

Dernek Başkanı Namık Ünal, gazetecilere yaptığı açıklamada, bu yıl farklı ve özel bir takvim hazırladıklarını ifade ederek, "Takvimi yapraklı olarak bastırdık. Hangi ayda hangi şehidimiz varsa, o ayda o şehitlerimizin fotoğrafları bulunuyor. Ayrıca takvim sayfalarında derneğimizin etkinliklerine yer verdik. Şehit ailelerimizin fotoğraflarını koyduk. Amacımız her gün, her saat ve her an şehitlerimizi hatırlatmak" dedi.

Takvimlerin şehit ailelerine ve yakınlarına ücretsiz dağıtıldığını anlatan Ünal, takvimi isteyenlere cüzi bir ücret karşılığı sattıklarını kaydetti.

- MUĞLA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Dernek Yararına Bastırılan Takvimler Satışa Sunuldu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Bodrum'daki lahmacun fiyatı polemiğine İbrahim Tatlıses de dahil oldu: 10 liraya lahmacun mu olur 00:27 Bodrum'daki lahmacun fiyatı polemiğine İbrahim Tatlıses de dahil oldu: 10 liraya lahmacun mu olur Afganistan'da Taliban, ünlü komedyenin boğazını keserek öldürdü 00:07 Afganistan'da Taliban, ünlü komedyenin boğazını keserek öldürdü Son Dakika: Pençe Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada 2 askerimiz şehit oldu 23:10 Son Dakika: Pençe Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada 2 askerimiz şehit oldu
Kardeşi için mevlit okutan Alişan, ağlayan annesini teselli etmek isterken gözyaşlarına boğuldu 22:17 Kardeşi için mevlit okutan Alişan, ağlayan annesini teselli etmek isterken gözyaşlarına boğuldu Tecavüz girişimine direnince kafasına taşla vurulan 17 yaşındaki kız makineye bağlandı 20:48 Tecavüz girişimine direnince kafasına taşla vurulan 17 yaşındaki kız makineye bağlandı Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın kızı Meral'in son halini görenler dönüp tekrar bakıyor 18:01 Kurtlar Vadisi'nde Laz Ziya'nın kızı Meral'in son halini görenler dönüp tekrar bakıyor
Tecavüz girişiminde bulunan 3 kişi serbest kaldı! Kendini korumaya çalışan genç kız hala yargılanıyor 17:03 Tecavüz girişiminde bulunan 3 kişi serbest kaldı! Kendini korumaya çalışan genç kız hala yargılanıyor 2 gündür haber alınamayan genç kızın katili, babasının komşusu çıktı 15:55 2 gündür haber alınamayan genç kızın katili, babasının komşusu çıktı
Advertisement