Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Derya Bedavacı, İbrahim Erkal'ın Get Yalan Dünya şarkısını yeniden yorumladı - Son Dakika

Derya Bedavacı, İbrahim Erkal'ın Get Yalan Dünya şarkısını yeniden yorumladı

Genç yaşına rağmen başarılı işlere imza atan Derya Bedavacı, İbrahim Erkal'ın sözü müziği olan Get Yalan Dünya şarkısını Caner Tepecik düzenlemesiyle yeniden yorumladı. Şarkının video klibi Burak Sesli yönetmenliğinde çekildi. İbrahim Erkal'ın anısına hazırlanan Hürmet albüm serisi kapsamında yayınlanan şarkılar, her tarzın en güçlü yorumcuları tarafından yeniden hayat buluyor.

Derya Bedavacı, İbrahim Erkal\'ın Get Yalan Dünya şarkısını yeniden yorumladı
02.10.2023 - 16:14,

Genç yaşına rağmen başarılı işlere imza atarak geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Derya Bedavacı, sözü müziği İbrahim Erkal'a düzenlemesi Caner Tepecik'e ait de Get Yalan Dünya'yı yeniden yorumladı. Şarkının video klibi Burak Sesli yönetmenliğinde çekildi.

Zamanın ruhunu yakalayan şarkılara imza atan ve 11 Mayıs 2017'de aramızdan ayrılan, arabesk fantezi müziğin en önemli isimlerinden İbrahim Erkal, iki yılı aşkın süredir üzerinde titizlikle çalışılan çok özel bir saygı albümüyle anılıyor.

Uzun zamandır yeni bir proje yayınlamayan, Unkapanı'nın en güçlü yapım şirketlerinden Ulus Müzik etiketiyle çıkacak İbrahim Erkal "Hürmet" albüm serisinin prodüktörlüğünü İskender Ulus gerçekleştirdi.

3 bölümden oluşan albümden, kısa aralıklarla, albümde her tarzın en güçlü yorumcularının yeniden hayat verdiği şarkılar dinleyicinin beğenisine üçlü gruplar halinde her ay sunulmaya devam ediyor.

Kaynak: Magazinkolik

Son Dakika Güncel Derya Bedavacı, İbrahim Erkal'ın Get Yalan Dünya şarkısını yeniden yorumladı - Son Dakika


Advertisement