Deschamps, maçın ardından A Milli Takım soyunma odasına gitti - Son Dakika

Deschamps, maçın ardından A Milli Takım soyunma odasına gitti

2 ay önce

A Milli Takımımızın Fransa ile deplasmanda 1-1 berabere kaldığı maç sonrasında Fransa Milli Takım Teknik Direktörü Didier Deschamps, millilerimizin soyunma odasını ziyaret etti. Tecrübeli çalıştırıcı milli takımı överken, "Çok iyi ve çok özel bir takımsınız" ifadelerini kullandı.

Fransa Milli Takımı Teknik Direktörü Didier Deschamps maçtan hemen sonra A Milli Takımımız'ın soyunma odasına giderek centilmenlik örneği gösterdi.

"ZOR GOL YİYEN BİR EKİPSİNİZ"

Ay-yıldızlı oyuncular için övgü dolu ifadeler kullanan Fransız çalıştırıcının, "Çok iyi ve çok özel bir takımsınız. Grupta bulunduğunuz yer kesinlikle tesadüf değil. Evet, kadro genç ama yakın gelecekte çok daha iyi işler başarabilecek bir takımınız var. En önemlisi de zor gol yiyen bir ekipsiniz" dediği öğrenildi.

Öte yandan Fransız medya mensuplarının maçtan sonra özellikle Lille'de forma giyen Zeki Çelik ve Yusuf Yazıcı'ya ilgi gösterdikleri kaydedildi.

Deschamps, maçın ardından A Milli Takım soyunma odasına gitti
Quaresma'dan millilere asker selamı desteği: Saygısızlık olduğunu düşünmüyorum

Fransızlardan maç öncesinde Türkiye'ye küstah tehdit

İran Futbol Federasyonu, Türkiye'ye destek veren iki futbolcuyu, futboldan men etti

Volkan Demirel, Aston Martin'i ile bakışları üstüne topladı

Haber Yayın Tarihi: 16.10.2019 11:57 

YORUMLAR


Son Dakika

Kız kaçırma iddiası üzerine yaşanan kavga, yanlış anlaşılma olduğu fark edilince tatlıya bağlandı
ABD'yi ayağa kaldıran görüntü: 7 yaşındaki çocuğa hücrede işkence yapıldı "Cinsel hayatınızı şarkı sözüyle özetleyin" paylaşımına İrem Derici'nin yorumu damga vurdu