Deü'de Vefat Eden Akademisyene Hüzünlü Tören - Son Dakika

Deü'de Vefat Eden Akademisyene Hüzünlü Tören

18.02.2012 13:28
Deü'de Vefat Eden Akademisyene Hüzünlü Tören, System.String[]

Hastalığı nedeniyle vefat eden Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Endokrin ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.A.Sena Yeşil için tören düzenlendi.

Hastalığı nedeniyle vefat eden Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Endokrin ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. A. Sena Yeşil için tören düzenlendi.

DEÜ Tıp Fakültesi Hastanesi bahçesinde düzenlenen törene, DEÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzün, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hakkı Bahar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Köse ile akademisyenler, Yeşil'in yakınları ve hastane çalışanları katıldı.

Rektör Prof. Dr. Füzün, törende yaptığı konuşmada, Yeşil'in vefatının üzüntüsünü yaşadıklarını ifade ederek, "Her ölüm, her ayrılış şüphesiz ki erkendir, ama bu çok erken bir ayrılış. Çok üzgünüm. Umarım huzur içindedir" dedi.

Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tülay Can da Sena Yeşil'in hastalığına karşı mücadele verirken, bilimden ve sürdürdüğü çalışmaların takibinden vazgeçmediğini belirti.

Törende Yeşil'in ailesi ve sevenleri de duygularını dile getirdi. Yeşil için hazırlanan kürsüye çiçekler bırakıldı.

- İZMİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Deü'de Vefat Eden Akademisyene Hüzünlü Tören - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot