Dev gemiler İstanbul Boğazı'ndan geçti - Son Dakika

Dev gemiler İstanbul Boğazı'ndan geçti

27.12.2020 11:51

İstanbul Boğazı'ndan 299 metrelik kargo gemisi ile 276 metre uzunluğundaki ham petrol tankeri geçiş yaptı.

İstanbul Boğazı'ndan 299 metrelik kargo gemisi ile 276 metre uzunluğundaki ham petrol tankeri geçiş yaptı.

Marshall Adaları bandralı, 276 metre ve 82 bin 515 groston ağırlığındaki "Front Cascade" isimli ham petrol tankeri ile Malta bandralı, 299 metre ve 95 bin 793 groston ağırlığındaki "CAM CMG Volga" isimli kargo gemisi, İstanbul Boğazı'ndan geçti.

"Front Cascade" ve "CAM CMG Volga"ya İstanbul Boğazı'ndan geçişleri sırasında, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne ait römorkör de eşlik etti.

Gemilerin geçişi sırasında Boğaz'daki deniz trafiği kontrollü şekilde gerçekleştirildi.

YORUMLAR
500
Rusya, Avrupa'ya petrol sevkiyatını durdurdu Rusya, Avrupa'ya petrol sevkiyatını durdurdu Rus petrol ve doğalgaz boru hattı taşımacılığı şirketi Transneft, Ukrayna'nın Macaristan, Çekya ve Slovakya'ya petrol sevkiyatını durdurduğunu... Rus petrol ve doğalgaz boru hattı taşımacılığı şirketi Transneft, Ukrayna'nın Macaristan, Çekya ve Slovakya'ya petrol sevkiyatını durdurduğunu... Rus petrolünün Ukrayna üzerinden sevkiyatı durdu Rus petrolünün Ukrayna üzerinden sevkiyatı durdu
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Dev gemiler İstanbul Boğazı'ndan geçti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş