Son Dakika Haberleri: Mayweather - McGregor Maçı Öncesinde Polis Fuhuş Operasyonu Yaptı

Mayweather - McGregor Maçı Öncesinde Polis Fuhuş Operasyonu Yaptı

1 ay önce

ABD'de Mayweather ile McGregor arasında düzenlenecek boks maçı öncesinde polis, yasa dışı çalışan hayat kadınları için operasyon düzenledi, "Yasal yolla eğlenin" uyarısı yaptı.

Amerika Birleşik Devletleri'nin  Las Vegas eyaletinde gerçekleşen büyük spor organizasyonları hayat kadınlarının da en çok para kazandığı dönem.

Önümüzdeki hafta boksta Mayweather ile McGregor arasında gerçekleşecek olan büyük maç öncesi yasa dışı fuhuşun önüne geçmek için kolları sıvayan  Las Vegas polisleri kıran kırana geçecek mücadele öncesi turistleri uyardı: Yasal yolla "eğlenin"!

POLİS BASKIN DÜZENLEDİ

Fanatik'in haberine göre; şimdiden 'Günahlar Şehri' olarak anılan  Las Vegas'taki birçok yasa dışı çalışan geneleve baskın düzenleyen polisler turistleri Vegas'ın dışındaki genelevleri kullanması gerektiğini belirterek,  Amerika Birleşik Devletleri İç Güvenlik Bakanlığı'nın da operasyona dahil olduğu ve Mayweather-McGregor maçı öncesi tüm güvenlik önlemlerinin alınacağı açıkladı.

Kaynak: Sporvadisi.com


Ana Okulunu Öğretmenini, Çok Çekici Olduğu Gerekçesiyle İşten Attılar Bir Milyon Liralık Soruya Ulaştı, Çekini Alıp Yarışmadan Ayrıldı
Mevlüt Çavuşoğlu, ABD'de Tutuklu Bulunan Sinan Narin ve Eyüp Yıldırım'ı Ziyaret Etti