Son Dakika Haberleri: Mayweather - McGregor Maçı Öncesinde Polis Fuhuş Operasyonu Yaptı

Mayweather - McGregor Maçı Öncesinde Polis Fuhuş Operasyonu Yaptı

11 ay önce

ABD'de Mayweather ile McGregor arasında düzenlenecek boks maçı öncesinde polis, yasa dışı çalışan hayat kadınları için operasyon düzenledi, "Yasal yolla eğlenin" uyarısı yaptı.

Amerika Birleşik Devletleri'nin Las Vegas eyaletinde gerçekleşen büyük spor organizasyonları hayat kadınlarının da en çok para kazandığı dönem.

Önümüzdeki hafta boksta Mayweather ile McGregor arasında gerçekleşecek olan büyük maç öncesi yasa dışı fuhuşun önüne geçmek için kolları sıvayan Las Vegas polisleri kıran kırana geçecek mücadele öncesi turistleri uyardı: Yasal yolla "eğlenin"!

POLİS BASKIN DÜZENLEDİ

Fanatik'in haberine göre; şimdiden 'Günahlar Şehri' olarak anılan Las Vegas'taki birçok yasa dışı çalışan geneleve baskın düzenleyen polisler turistleri Vegas'ın dışındaki genelevleri kullanması gerektiğini belirterek, Amerika Birleşik Devletleri İç Güvenlik Bakanlığı'nın da operasyona dahil olduğu ve Mayweather-McGregor maçı öncesi tüm güvenlik önlemlerinin alınacağı açıkladı.

Kaynak: Sporvadisi.com


YORUMLAR


Kobra Yılanının Isırdığı Aref'in Menajeri: Kısmi Felç Gözüküyor PKK'lı Teröristlerle Çatışma Çıktı, Bölgeye Takviye Birlikler Sevk Edildi

Ünlü Şarkıcı Hatice, Sörf Tahtalı Videosuyla Sosyal Medyada Bomba Etkisi Yarattı