Son Dakika Haberleri: Mayweather - McGregor Maçı Öncesinde Polis Fuhuş Operasyonu Yaptı

Mayweather - McGregor Maçı Öncesinde Polis Fuhuş Operasyonu Yaptı

3 ay önce

ABD'de Mayweather ile McGregor arasında düzenlenecek boks maçı öncesinde polis, yasa dışı çalışan hayat kadınları için operasyon düzenledi, "Yasal yolla eğlenin" uyarısı yaptı.

Amerika Birleşik Devletleri'nin  Las Vegas eyaletinde gerçekleşen büyük spor organizasyonları hayat kadınlarının da en çok para kazandığı dönem.

Önümüzdeki hafta boksta Mayweather ile McGregor arasında gerçekleşecek olan büyük maç öncesi yasa dışı fuhuşun önüne geçmek için kolları sıvayan  Las Vegas polisleri kıran kırana geçecek mücadele öncesi turistleri uyardı: Yasal yolla "eğlenin"!

POLİS BASKIN DÜZENLEDİ

Fanatik'in haberine göre; şimdiden 'Günahlar Şehri' olarak anılan  Las Vegas'taki birçok yasa dışı çalışan geneleve baskın düzenleyen polisler turistleri Vegas'ın dışındaki genelevleri kullanması gerektiğini belirterek,  Amerika Birleşik Devletleri İç Güvenlik Bakanlığı'nın da operasyona dahil olduğu ve Mayweather-McGregor maçı öncesi tüm güvenlik önlemlerinin alınacağı açıkladı.

Kaynak: Sporvadisi.com

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Türkiye'nin En Büyük Konsol Viyadüklü Asma Köprüsünde Sona Yaklaşılıyor Mehmet Ali Erbil ve Hostes Kızın Türk Televizyon Tarihine Geçen Gafı
Tosic'in Eşi Jelena'yı Arabasında Sıkıştırıp Taciz Ettiler