Son Dakika Haberleri: Dev Yaban Arısı Yuvası Şaşırtıyor

Dev Yaban Arısı Yuvası Şaşırtıyor

2 yıl önce

Dev yaban arısı yuvası şaşırtıyor Çatı tamir sırasında büyük mutfak tüpü büyüklüğünde büyük arı yuvası bulunduESKİŞEHİR - Günyüzü ilçesinde bir vatandaşın evinin çatışında ortaya çıkan mutfak tüpü büyüklüğündeki devasa yaban arısı yuvası görenleri şaşırtıyor.

Dev Yaban Arısı Yuvası Şaşırtıyor, System.String[]

Dev yaban arısı yuvası şaşırtıyor

Çatı tamir sırasında büyük mutfak tüpü büyüklüğünde büyük arı yuvası bulundu


ESKİŞEHİR - Günyüzü ilçesinde bir vatandaşın evinin çatışında ortaya çıkan mutfak tüpü büyüklüğündeki devasa yaban arısı yuvası görenleri şaşırtıyor.

İlçenin Gümüşkonak mahallesinde, Erol Soydal'a ait evde bulunan arı yuvası görenleri hayrete düşürdü. Erol Soydal, yıllardır yaban arılarından arılardan rahatsız olduklarını, yaptıklarını ilaçlamadan da bir fayda görmediklerini anlattı. Arıların yuvasını bulamadıkları için pek de ellerinden bir şey gelmediğini anlatan Soydal, "İlaçlama yapıyorduk sürekli, ama yuvalarını bulamadığımız için pek başarılı olamıyorduk. Önceki gün çatıyı tamir etmek için kiremitleri kaldırdığımızda biz de gözlerimize inanamadık. Büyük mutfak tüpü kadar arı yuvası bulduk çatıda. Kış olduğu için arılar öldüğünden içi boş durumdaydı" dedi.

Erol Soydal, arkadaşlarına göstermek için dev arı yuvasını mahalle meydanına getirdi. Gümüşkonak mahallesindeki kıraathanede gelenlere sergilenen arı yuvası büyük şaşkınlık uyandırıyor.

Dev Yaban Arısı Yuvası Şaşırtıyor

Haber Yayın Tarihi: 23.01.2018 11:15 Kaynak: İHASon Dakika

Şeyma Subaşı'dan "Namazı bıraktın mı?" sorusuna cevap: Hayat şartlarından dolayı kılamıyor oldum
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "İdolünüz kim?" diye sordular, verdiği yanıt salonda büyük alkış aldı Türkiye'nin önde gelen otobüs üreticisi Temsa, üretimi durdurdu