Devre Arası Hakem Semineri - Mhk Başkanı Namoğlu - Son Dakika

Devre Arası Hakem Semineri - Mhk Başkanı Namoğlu

11.01.2017 17:48
Devre Arası Hakem Semineri - Mhk Başkanı Namoğlu, System.String[]

Antalya Belek'te Süper Lig Hakemleri ve Süper Lig Yardımcı Hakemleri'nin 2016-2017 Devre Arası Hakem Semineri, 2017 yılında FIFA kokartı takacak hakemlere, kokartlarının takdim edilmesiyle sona erdi.

Antalya Belek'te Süper Lig Hakemleri ve Süper Lig Yardımcı Hakemleri'nin 2016-2017 Devre Arası Hakem Semineri, 2017 yılında FIFA kokartı takacak hakemlere, kokartlarının takdim edilmesiyle sona erdi. MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, törende konuşma yaptı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Devre Arası Hakem Semineri - Mhk Başkanı Namoğlu - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu