Son Dakika Haberleri: Devrekani'de Gençlik Haftası Etkinlikleri

Devrekani'de Gençlik Haftası Etkinlikleri

9 gün önce

Kastamonu'nun Devrekani ilçesinde Gençlik Haftası dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

Devrekani'de Gençlik Haftası Etkinlikleri, System.String[]
Kastamonu'nun Devrekani ilçesinde Gençlik Haftası dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erkan Tuzsuz, hafta boyunca çok sayıda etkinlik gerçekleştirileceğini söyledi.

Milli mücadele ruhunu diri tutmak istediklerini vurgulayan Tuzsuz, "İzmir'i işgal eden Yunanlılara ilk kurşunu sıkan ve sonrasında şehit olan Hasan Tahsin'in şehadetinin ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk' ün Milli Mücadele'yi başlatmak için İstanbul'dan Bandırma Vapuru ile yola çıkışının 100. yılında gençliğimizin gönlünde milli mücadele azmini diri tutmak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Hasan Tahsin ve milli mücadele kahramanlarını anmak için Gençlik Haftamızı başlatıyoruz." dedi.

Hafta kapsamında ilk olarak bisiklet turu düzenleneceğini anlatan Tuzsuz, "Hafta boyunca turnuva, konferans, konser, fener alayı yürüyüşü gibi faaliyetlerle etkinliklerimiz devam edecektir." diye konuştu.

Konuşmanın ardından Kaymakam Samet Serin, protokol üyeleri, vatandaşlar, öğrenciler ve öğretmenler tarafında bisiklet turu gerçekleştirildi.
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 01:43 Kaynak: AAİftara Ne Kadar Kaldı? İşte 27 Mayıs Pazartesi İl İl İftar Vakitleri Son Dakika! İstanbul Fikirtepe'de Yangın: 1 Ölü, 1 Yaralı Kemal Kılıçdaroğlu: Kürtçe İçin Yasal Düzenleme Yapılmalı Üsküdar'da Polis Ekiplerine Ateş Açıldı