Son Dakika Haberleri: Devrilen Araçtaki Üzüm ve İncirler Çevre Yoluna Savruldu

Devrilen Araçtaki Üzüm ve İncirler Çevre Yoluna Savruldu

2 gün önce

- Devrilen araçtaki üzüm ve incirler çevre yoluna savrulduGAZİANTEP - Gaziantep'in İslahiye ilçesinde aniden yola çıkan bir araca çarpmamak için manevra yapan üzüm ve incir yüklü kamyon devrilirken, kamyonun dorsesinde bulunan üzüm ve incir dolu kasalar çevre yoluna savruldu.

- Devrilen araçtaki üzüm ve incirler çevre yoluna savruldu

GAZİANTEP - Gaziantep'in İslahiye ilçesinde aniden yola çıkan bir araca çarpmamak için manevra yapan üzüm ve incir yüklü kamyon devrilirken, kamyonun dorsesinde bulunan üzüm ve incir dolu kasalar çevre yoluna savruldu.
Edinilen bilgiye göre İslahiye Altınıüzüm'deki tarladan satın aldığı 2.5 ton üzüm ve incir yüklü Enis Baldemir idaresindeki 63 HA 195 plakalı kamyon, İslahiye'den Kozdere istikametine seyir halinde iken karayolundan aniden çıkan araçla çarpışmamak için manevra yapınca yatarak, devrildi. Kaza sonrası kamyonun dorsesindeki incir ve üzüm yüklü kasalar çevre yoluna savruldu. Kazada kamyon sürücüsü Enis Baldemir hafif bir şekilde yaralanırken, kaza sonrası devrilen araçta sağlam kalan üzüm ve incirler toplanarak, başka bir araca yüklendi.
Kazanın olduğu yolda bir süre kontrollü olarak sağlanan trafik akışı, temizleme çalışmalarının ardından yeniden normal akışına döndü.

YORUMLAR


Şarkıcı Aylin Coşkun'un Hastane Sedyesinden Yaptığı Paylaşım, Hayranlarını Korkuttu Çocuklara Kızıp Pompalı Tüfekle Ateş Eden Saldırgan 1 Çocuğu Öldürdü

Kendisini Doktor Olarak Tanıtan Sapık, Küçük Kızları Taciz Etti! Polis Linçten Zor Kurtardı Babasının Boğazını Kesip Öldürdüğü İddiasıyla Aranan Zanlı, Çay İçerken Yakalandı