Son Dakika Haberleri: Ankara'da Çeşitli Suçlardan Aranan 52 Kişi Yakalandı

Ankara'da Çeşitli Suçlardan Aranan 52 Kişi Yakalandı

2 ay önce

Ankara'da polis ekipleri tarafından düzenlenen geniş çaplı operasyonda, hırsızlık başta olmak üzere çeşitli suçlardan aranan 52 kişi yakalandı.

Ankara'da polis ekipleri tarafından merkez ilçeler ve Sincan'da düzenlenen operasyonlarda cinayet, hırsızlık ve cinsel saldırı gibi çeşitli suçlardan aranan 52 kişi yakalandı.

ANKARA GENELİNDE OPERASYON DÜZENLENDİ

Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, hırsızlık başta olmak üzere diğer suçlardan aranan kişilerin yakalanması için kent genelinde operasyon başlattı.

Dün akşam Altındağ, Çankaya, Keçiören, Mamak, PursaklarYenimahalleEtimesgut ve Sincan ilçelerinde ev ve iş yerlerine baskınlar düzenlendi.

ÇEŞİTLİ SUÇLARDAN ARANAN 52 KİŞİ YAKALANDI

105 ekipten oluşan 236 polisin katılımıyla gerçekleştirilen eş zamanlı operasyonda, çeşitli suçlardan aranan 52 kişi gözaltına alındı.

Operasyonda, kasten adam öldürme suçundan 10 yıl ceza alan D.Ç., cinsel saldırı suçundan 5 yıl ceza alan S.A.Ş. ve hırsızlık suçundan 5 yıl ceza alan M.A isimli kişiler de yakalandı.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİLER

Ayrıca yapılan operasyonda hırsızlık suçundan aranan 8, yaralama suçundan aranan 8 ve cinayetten aranan 1 kişi çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.


YORUMLAR


Çocuklar Duymasın'ın Yeni Havuç'u Alay Konusu Oldu, Yapımcı Eleştirilere Anında Cevap Verdi Bakan Soylu'dan Veda Gibi Açıklama: Hakkınızı Helal Edin

Erdoğan'dan Terörist Başı Müslim'in Yakalanmasına İlk Yorum: Temenni Ederiz Bize Teslim Edilir!