Son Dakika Haberleri: Dha Dış - ABD'de Kapkaç Dehşeti Kamerada

Dha Dış - ABD'de Kapkaç Dehşeti Kamerada

2 ay önce

– ABD'de 32 yaşındaki bir kadın, çantasını almak isteyen kapkaççıya direndi.

Dha Dış - ABD'de Kapkaç Dehşeti Kamerada, System.String[]
– ABD'de 32 yaşındaki bir kadın, çantasını almak isteyen kapkaççıya direndi. Araca bine kapkaççının elindeki çantasını bırakmayan kadın, bir süre sürüklendikten sonra yola düştü. Ağır yaralanan kadın hayatını kaybetti. O anlar ise güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Olay, Kaliforniya eyaletinde yer alan Garden Grove şehrinde Brookhurst caddesinde bulunan bir alışveriş merkezinin otoparkında yerel saat ile 09: 45 civarı meydana geldi. Otoparkın güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, kaldırımdaki kadının bir anda arkadan koşarak gelen kapkaççılardan birinin saldırısına uğradığı görülüyor. Çantasını vermek istemeyen kadın, kapkaççı ile bir süre boğuşuyor. Ancak çantayı çalmakta kararlı olan kapkaççı, çantasını bırakmayan kadını yol kenarında kendisini bekleyen araca doğru sürüklüyor.

Kapkaççı araca biniyor ancak kadın hala çantayı bırakmıyor. Aracın hareket etmesi ile kadın yerde sürüklendikten sonra yola düşüyor; kapkaççılar ise kaçıyor.

Yerel medya, olayı gören bir vatandaşın kadına ilk müdahalede bulunup, sağlık ekiplerine haber verdiğini ancak ağır yaralanan kadının hastanede hayatını kaybettiğini duyurdu.

Polis yetkilileri, Güney Los Angeles bölgesine doğru kaçan kapkaççıları, helikopterle yaptıkları takip sonrası gözaltına aldıklarını; araçta bulunan 3 kapkaççının sorgusunun devam ettiğini duyurdu.

Görüntü Dökümü

--------------------

-Kaldırımdaki kadının, arkadan gelen kapkaççının saldırısına uğraması

-Kadının çantasını vermek istememesi üzerine kapkaççı ile boğuşması

-Kapkaççının kadını araca doğru sürüklemesi

-Kapkaççının araca binmesi

-Çantasını hala bırakmayan kadının sürüklenmesi ve yola düşmesi

-Kapkaççıların olay yerinden hızla uzaklaşması

-Bir vatandaşın yaralı kadının yardımına koşması
Haber Yayın Tarihi : 09.05.2019 11:01 Kaynak: DHAHDP, Ekrem İmamoğlu'ndan beklentisini açıkladı Camiye bırakılan notu gören imam, mutluluktan uçtu İstanbul seçimlerinin ardından Kadir Topbaş, sessizliğini bozdu!