Son Dakika Haberleri: DHA DIŞ - ABD'de otobüs şoförü ile kadın yolcu yumruk yumruğa kavga etti

DHA DIŞ - ABD'de otobüs şoförü ile kadın yolcu yumruk yumruğa kavga etti

2 ay önce

ABD'de otobüs şoförü ile kadın yolcu yumruk yumruğa kavga ettiABD (DHA) ? ABD'de bir otobüs şoförü ile kadın yolcu arasında çıkan tartışma yumruklu kavgaya dönüştü.

DHA DIŞ - ABD'de otobüs şoförü ile kadın yolcu yumruk yumruğa kavga etti
ABD (DHA) ? ABD'de bir otobüs şoförü ile kadın yolcu arasında çıkan tartışma yumruklu kavgaya dönüştü. Kendisine arkadan yumruk atan kadını darp eden sürücü, açığa alındı.
Olay, ABD'nin Ohio eyaletinde yer alan Shaker Heights şehrinde bir otobüste meydana geldi. Otobüsün güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, öfkeli bir kadın yolcunun, öfkeli bir şekilde şoföre doğru yürüdüğü ve şoförle tartışmaya başladığı görülüyor. Şoför, kendisine bağıran kadını cama doğru itiyor ve kendisine vurmasını engellemek için ellerini tutuyor. Bir süre sonra kadının ellerini bırakan şoför arkasını dönüyor ve koltuğuna doğru gidiyor kadınsa bu sırada şoföre arkadan saldırıyor. Neye uğradığına şaşıran şoför arkasına dönüyor ve kadının üzerine yürüdüğü sırada kadın bir boksör gibi gardını alıyor. Şoför ise kadını arkaya doğru sürüklüyor ve bir koltuğa iterek onu darp ediyor. Bu ana kadar süreci sadece izlemekle yetinen yolculardan birinin araya girmesi ile taraflar ayrılıyor.
Konunu polise intikali ardından polisin soruşturma başlattığı; otobüs işletmesinin ise şoförü açığa aldığı belirtildi.
DHA DIŞ - ABD'de otobüs şoförü ile kadın yolcu yumruk yumruğa kavga etti
Haber Yayın Tarihi: 15.06.2019 06:22 Kaynak: DHAGenç kızın hareket halindeki otobüsten düşüp öldüğü olayda dikkat çeken detay! Ekrem İmamoğlu: Böyle bir yere çocuğum, eşim girmez Kendall Jenner çıplak fotoğrafıyla takipçilerinin aklını başından aldı!