Son Dakika Haberleri: Dha Dış - Arabasını Gasp Ettiler, Köpeğini Sokağa Attılar

Dha Dış - Arabasını Gasp Ettiler, Köpeğini Sokağa Attılar

1 ay önce

– Arjantin'de bir kadının aracı, trafikte seyir halindeyken ön ve arkasında bulunan araçların sürücüleri tarafından gasp edildi.

Dha Dış - Arabasını Gasp Ettiler, Köpeğini Sokağa Attılar, System.String[]
Arjantin'de bir kadının aracı, trafikte seyir halindeyken ön ve arkasında bulunan araçların sürücüleri tarafından gasp edildi. Kadın, olay yerinden kaçarken, aracında bulunan köpeği de araç hırsızları tarafından sokağa atıldı.

Olay, Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te yer alan Villa del Parque semtinde meydana geldi. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, trafikte seyir halinde olan 3 araç görülüyor. En öndeki araç sürücüsünün, trafikte aniden aracı durdurmasıyla, bir şeylerin ters gittiğini anlayan ortadaki araçtaki kadın sürücü, hemen aracından inerek koşmaya başlıyor. Kadının araçtan indiğini gören, ön ve arkada bulunan araçlardan inen 3 kişi kadını kovalarken, 4'üncü kişi de kadının aracına biniyor. Kısa süre sonra kadını kovalayan 3 kişi geri dönüp ön ve arkadaki araçlara binerken, birisi de kadının aracına biniyor. Kadının aracında bulunan köpeği fark eden hırsızlar, köpeği sokağa atıp olay yerini terk ediyorlar.

Şu ana kadar gözaltına alınan kimsenin bulunmadığı; polisin gasp çetesi üyelerini yakalamak için çalışmasını sürdürdüğü belirtildi. 

Görüntü Dökümü

---------------------

-Trafikte seyir halinde olan 3 araç

-En öndeki aracın trafikte durması

-Ortadaki araçta bulunan kadının, bir şeylerin ters gittiğini anlayıp aracından inerek kaçması

-Ön ve arka araçtan inen 3 kişinin kadını kovalarken, 4'üncü kişinin de kadının aracına binmesi

-Kadını kovalayan 3 kişinin geri gelip, 2'sinin ön ve arkadaki araçlara, birinin de kadının aracına binmesi

-Kadının aracındaki köpeği fark eden hırsızların, köpeği sokağa atması
Haber Yayın Tarihi : 16.05.2019 11:41 Kaynak: DHAEkrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım'ın canlı yayını sosyal medyayı salladı! İlk yankılar ortaya çıktı Ortak canlı yayında Binali Yıldırım'ın FETÖ çıkışı sosyal medyada gündem oldu! Uğur Dündar'dan "Yıldırım-İmamoğlu" ortak yayını için ilk yorum