Son Dakika Haberleri: Çocuklarını Yangından Kurtarmak İçin Girdiği Ev, Bir Aileye Mezar Oldu

Çocuklarını Yangından Kurtarmak İçin Girdiği Ev, Bir Aileye Mezar Oldu

6 gün önce

ABD'de apartmanda çıkan yangında mahsur kalan çocuklarını kurtarmak için alevlerin arasına dalan anne, çocukları ile birlikte hayatını kaybetti.

ABD'da bir apartman kompleksinde çıkan yangında, bir anne ve iki çocuğu hayatını kaybetti. Annenin, yangın sırasında çocuklarını kurtarmak için içeriye girdiği, ancak çocukları ile beraber yangında hayatını kaybettiği belirtildi.

2 ÇOCUĞUNU KURTARMAK İÇİN ALEVLERİN ARASINA DALDI

Yerel medya, ABD'nin Florida eyaletinde yer alan Tampa şehrinde bulunan Captiva Club apartmanlarından birinde yerel saat ile 03: 30'da yangın çıktığını duyurdu. Yerel basın, yan komşusunun ikazı üzerine evinin yandığını fark ederek dışarı çıkan kadının, 2 çocuğunu kurtarmak için tekrar eve girdiğini, ancak çocukları ile beraber yanan evde mahsur kaldığını; anne ve 2 çocuğunun hayatını kaybettiğini duyurdu.

8 APARTMAN DAİRESİ YANGINDA ZARAR GÖRDÜ

Bölgeye gelen itfaiye ekiplerinin yangına müdahale ettiği belirtilirken; 8 apartman dairesinin yangın ve söndürme çalışmaları nedeniyle zarar gördüğü belirtildi. Yerel medya, çıkan bu yangın da dahil olmak üzere, bunun Captiva Club apartmanlarında çıkan 3'üncü yangın olduğunu duyurdu.

Çocuklarını Yangından Kurtarmak İçin Girdiği Ev, Bir Aileye Mezar Oldu
Haber Yayın Tarihi : 15.05.2019 03:47 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Mezuniyetini Ters Takla Atarak Kutlamak İsterken Kafasının Üstüne Çakıldı! Kamera Kayıttaydı Altın Güne Yükselişle Başladı! İşte Güncel Fiyatlar Dolarda Hareketli Anlar Yaşanıyor! İşte Son Durum Şarkıcı Aleyna Tilki'nin Kural İhlali Yaptığı Gerekçesiyle Twitter Hesabı Kapatıldı