Son Dakika Haberleri: Dha Dış - Kontrolden Çıkan Kamyonet, 6 Otomobil ve 8 Motosikleti Hurdaya Çevirdi

Dha Dış - Kontrolden Çıkan Kamyonet, 6 Otomobil ve 8 Motosikleti Hurdaya Çevirdi

7 gün önce

Dha DIŞ - Kontrolden çıkan kamyonet, 6 otomobil ve 8 motosikleti hurdaya çevirdiPakistan (DHA) ? Pakistan'da sürücünün kontrolünü yitirdiği kamyonet, cadde üzerinde park etmiş otomobil ve motosikletlere çarptı.

Dha DIŞ - Kontrolden çıkan kamyonet, 6 otomobil ve 8 motosikleti hurdaya çevirdi

Pakistan (DHA) ? Pakistan'da sürücünün kontrolünü yitirdiği kamyonet, cadde üzerinde park etmiş otomobil ve motosikletlere çarptı. 1 kişinin yaralandığı olayda 6 otomobil ve 8 motosiklet hurdaya döndü.

Olay, Pakistan'ın Sind eyaletinde yer alan Karachi şehrinde meydana geldi. Kameralara yansıyan görüntülerde, içecek taşıyan seyir halindeki bir kamyonetin aniden hızlandığı görülüyor. Görüntülerde sürücünün kontrolünü yitirdiği kamyonet kaldırıma doğru yönelerek, cadde üzerindeki araçlara ve motosikletlere çarparak durabildiği görülüyor. Görüntülerde, olayı fark eden insanların ve bir köpeğin de kaçtığı görülüyor.

Yerel medya, 65 yaşındaki bir kişinin yaralandığı kazada, 6 otomobil ve 8 motosikletin hurdaya döndüğünü; kazaya dair polisin kamyonet sürücüsünün ifadesini aldığını duyurdu.
Dha Dış - Kontrolden Çıkan Kamyonet, 6 Otomobil ve 8 Motosikleti Hurdaya Çevirdi
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 12:59 Kaynak: DHAOtomobil Kiralayan Üniversiteliler Kaza Yaptı: 2 Ölü, 5 Yaralı TIR'dan Dökülen Gübre Zincirleme Kazaya Neden Oldu! Ölü ve Yaralılar Var Hastane Bahçesinde İğrenç Olay! Erkek Çocuğuna Cinsel İstismarda Bulundu Erdoğan: Sandık Başkanları Kanuna Aykırı Şekilde Atandı, İşte Hırsızlık Burada