Son Dakika Haberleri: Dha Dış - Maduro'dan Bolivarcı Ulusal Silahlı Güçler Karargahına Ziyaret

Dha Dış - Maduro'dan Bolivarcı Ulusal Silahlı Güçler Karargahına Ziyaret

3 ay önce

– Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro sosyal medya hesabından Bolivarcı Ulusal Silahlı Güçler (FANB) komutanlarına yaptığı ziyaretin görüntülerinin paylaştı.

Dha Dış - Maduro'dan Bolivarcı Ulusal Silahlı Güçler Karargahına Ziyaret, System.String[]
Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro sosyal medya hesabından  Bolivarcı Ulusal Silahlı Güçler (FANB) komutanlarına yaptığı ziyaretin görüntülerinin paylaştı.

Maduro, sosyal medya hesabından attığı tweette, askeri akademiye gerçekleştirdiği ziyarette, Bolivarcı Ulusal Silahlı Güçler (FANB) komutanları ve Bolivarcı milisler tarafından karşılandığını duyurdu. Ayrıca attığı bir diğer tweette de "Sokaklarda olmayı ve vatanının bağımsızlığını savunmak için savaşı sürdüren Venezuela halkının vatanseverliği, sevgisi ve göstermiş olduğu büyük dirençle gurur duyuyorum" dedi.

Görüntü Dökümü

-------

-Akademiyi ziyareti

-Askerlerle tokalaşması

-Maduro için hazırlanan klip
Haber Yayın Tarihi: 02.05.2019 05:15 Kaynak: DHA"Kürdistan" yazılı atkıyla fotoğraf çektiren 9 kişi sınır dışı ediliyor Maçka Parkı'nda güpegündüz kapkaç! Ağaçların arasından çıkıp genç kadının çantasını çaldılar 82 yaşındaki sapık, kız çocuğuna cinsel istismarda bulundu!