Son Dakika Haberleri: Dha Dış ? Mali'de Sel Felaketi 15 Ölü

Dha Dış ? Mali'de Sel Felaketi 15 Ölü

7 gün önce

Dha DIŞ ? Mali'de sel felaketi 15 ölüMali (DHA) ? Mali'de sağanak yağışlar sonucu oluşan selde 15 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi ise yaralandı.

Dha DIŞ ? Mali'de sel felaketi 15 ölü

Mali (DHA) ? Mali'de sağanak yağışlar sonucu oluşan selde 15 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi ise yaralandı. Sel baskınlarının çok sayıda bölgede meydana geldiği belirtilirken; en çok zarar gören bölgenin başkent Bamako olduğu duyuruldu.

Yerel medya, Mali'de sağanak yağışlar sonucu oluşan sel baskınında 15 kişinin öldüğünü, 2 kişinin ise yaralandığını duyurdu. Başkent Bamako'nun en çok etkilenen bölge olduğu belirtildi. Bamako şehrinin Banconi, Daoudabougou, Bacodjicoroni, Tiebani, Kabala, Yirimadio, Kalaban-Coura ve Sotuba bölgelerinin sel altında kaldığı duyuruldu.
Dha Dış ? Mali'de Sel Felaketi 15 Ölü
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 05:36 Kaynak: DHAOğlunu Elektrikli Süpürge Sapıyla Döverek Öldüren Babanın Müebbet Hapsi İstendi Adliye koridorunda kızının katiliyle karşılaşınca, gözyaşlarına boğuldu Doktor, öldürdüğü avukat eşini daha önce dövmüş TIR'dan Dökülen Gübre Zincirleme Kazaya Neden Oldu! Ölü ve Yaralılar Var