Son Dakika Haberleri: Dha Dış ? Pitbull, Motosikletli Postacıya Saldırdı

Dha Dış ? Pitbull, Motosikletli Postacıya Saldırdı

9 gün önce

Dha DIŞ ? Pitbull, motosikletli postacıya saldırdıTayvan (DHA) ? Tayvan'da bir motosikletli postacı, zinciri bir yere bağlanmamış şekilde kamyonetin kasasında duran pitbullun saldırısına uğradı.

Dha DIŞ ? Pitbull, motosikletli postacıya saldırdı

Tayvan (DHA) ? Tayvan'da bir motosikletli postacı, zinciri bir yere bağlanmamış şekilde kamyonetin kasasında duran pitbullun saldırısına uğradı.

Olay Tayvan'ın Hsinchu kentine bağlı Hukou bölgesinde meydana geldi.

Trafikte seyreden motosiklet sürücüsü, içinde pitbullun bulunduğu bir kamyonetin yanından geçtiği sırada köpek araçtan yola atlayarak, postacıyı ısırmaya çalıştı. Motosikletin devrilmesine ve sürücüsünün de yere düşmesine neden olan köpek, postacının pantolonunu ısırdı. Postacı ise pantolonunu bırakması için bir süre köpeği yumrukladı.

Köpeğinin postacıya saldırdığını gören pitbull sahibi ise, hemen araçtan inerek köpeğini ayırmaya çalıştı ancak başaramadı.

Postacı, pantolonunu yırtarak köpekten kurtulurken; köpeğin sahibi de pitbullu yeniden kamyonetinin kasasına koydu ve zincirini demirlere bağladı.

Yaşanan o anlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerası ve bir amatör kamera tarafından kaydedildi.
Dha Dış ? Pitbull, Motosikletli Postacıya Saldırdı
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 12:48 Kaynak: DHA7 Yıl Önce Boşandığı Eşini Öldürüp Duvarına "Bunu Siz İstediniz" Yazdı DHA DIŞ ? Parkta, kendilerini uyaran kadına saldırdılar Kayseri'de 78 Yaşındaki Adam 57 Yıllık Eşini Öldürüp, İntihar Etti Yeşilçam'ın Usta Oyuncusu Eşref Kolçak, Hayatını Kaybetti