Son Dakika Haberleri: Dha Dış - Polisten 'Yılanlı Sorguya' Özür

Dha Dış - Polisten 'Yılanlı Sorguya' Özür

5 gün önce

Dha DIŞ - Polisten 'yılanlı sorguya' özürEndonezya (DHA) ? Endonezya polisi, bir grup polisin, bir hırsızlık şüphelisini yılanla korkutarak sorgulaması sonrası gelen tepkiler üzerine özür diledi.

Dha DIŞ - Polisten 'yılanlı sorguya' özür

Endonezya (DHA) ? Endonezya polisi, bir grup polisin, bir hırsızlık şüphelisini yılanla korkutarak sorgulaması sonrası gelen tepkiler üzerine özür diledi.

Endonezya'nın Doğu Papua bölgesindeki bir karakolda meydana gelen olayda, hırsızlık yaptığı şüphesiyle sorgulanan bir kişinin, polis tarafından yılanla korkutulduğu görüntülerinin sosyal medyada paylaşılmasından sonra Endonezya polisi yaşanan olaydan dolayı özür diledi.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, bir polis memurunun, elleri arkadan bağlanmış şüphelinin boynuna yılan doladığı görülüyor. Bu sırada şüpheli çığlık atarken; sorguda bulunan diğer polis memurlarının da kahkahalarla güldüğü duyuluyor.

Olay sonrası açıklama yapan polis yetkilisi ise, yılanın 'ehil ve zehirsiz' olduğunu ve olaya karışan polis memurlarının da en sert şekilde cezalandırıldığını belirtti. Ayrıca, yılanı şüphelinin üzerine koyan polis memurunun da davranış kursuna gönderildiği ve başka bir yere tayin edildiği aktarıldı.İkinci Şule Çet Vakası! Genç Mimarın Plazadan Düşmesi Şüphe Uyandırdı Malezya'da Gaspçı Dehşeti! Kadını Acımasızca Dövüp Çantasını Alıp Kaçtı

İstanbul'da Yine Aynı Korku! Balat'ta 4 Katlı Bina Çöktü Fuhuş Operasyonunda Yakalanan 2 Erkeğin HIV Virüsü Taşıdıkları Ortaya Çıktı