Dha Dış - Rotterdam'da Türk Kızı, Eğitim Aldığı Okulda Öldürüldü - Son Dakika

Dha Dış - Rotterdam'da Türk Kızı, Eğitim Aldığı Okulda Öldürüldü

2 yıl önce

Dha DIŞ - Rotterdam'da Türk kızı, eğitim aldığı okulda öldürüldüHollanda (DHA) - Hollanda basını, 16 yaşındaki Türk kızı Hümeyra Öz'ün okul girişinde, daha evvel sabıkası olan 31 yaşındaki Bekir E. tarafından vurulduğunu; saldırganın yakalandığını, Hümeyra Öz'ün ise hayatını kaybettiğini yazdı.

Dha Dış - Rotterdam'da Türk Kızı, Eğitim Aldığı Okulda Öldürüldü, System.String[]

Dha DIŞ - Rotterdam'da Türk kızı, eğitim aldığı okulda öldürüldü


Hollanda (DHA) - Hollanda basını, 16 yaşındaki Türk kızı Hümeyra Öz'ün okul girişinde, daha evvel sabıkası olan 31 yaşındaki Bekir E. tarafından vurulduğunu; saldırganın yakalandığını, Hümeyra Öz'ün ise hayatını kaybettiğini yazdı.


Olay yerel saatle 13.00 sıralarında Rotterdam'ın batı bölgesindeki Designcollege'de meydana geldi. Yerel basın, Hümeyra Öz'ün eğitim aldığı Tasarım Okulu'nuni önüne bisikletini bıraktığı esnada saldırganın silahını ard arda ateşlediğini, genç kızın okula kaçmak istediğini ancak başaramadığını yazdı. Olay yerinden kaçan saldırganın ise bir kaç kilometre sonra Bergeslaan'da polis tarafından yakalandığı ve hala gözaltında olduğu vurgulandı.


Okuldaki diğer öğrenciler, saldırganı daha önce de gördüklerini ve Hümeyra'nın onu tanıdığını; saldırganın Hümeyra'yı daha önce de rahatsız ettiğini ve Hümeyra'nın onu sosyal medya hesaplarından engellediğini söyledi.


Olayın görgü tanıkları saldırganın 8 kez ateş ettiğini; kızın kaçmak istediğini ancak kaçamayarak yere yığıldığını söyledi.

Dha Dış - Rotterdam'da Türk Kızı, Eğitim Aldığı Okulda Öldürüldü

Haber Yayın Tarihi: 19.12.2018 11:24 Kaynak: DHASon Dakika

Nakşibendi şeyhinin ailesi, arazi anlaşmazlığı nedeniyle cinayetin işlendiğini söyledi
Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi Kardeşinin karısıyla birlikte olan adamın mahkemedeki ifadesi kan dondurdu

Son Dakika Haberleri