Son Dakika Haberleri: Dha Dış - Sırbistan Cumhurbaşkanı ve Hükumet, Belgrad'da Protesto Ediliyor

Dha Dış - Sırbistan Cumhurbaşkanı ve Hükumet, Belgrad'da Protesto Ediliyor

8 gün önce

Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da bir araya gelen bin kişi Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç ve hükümeti protesto etti.

Dha Dış - Sırbistan Cumhurbaşkanı ve Hükumet, Belgrad'da Protesto Ediliyor, System.String[]
Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da bir araya gelen bin kişi Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç ve hükümeti protesto etti. Belgrad'da bir araya gelen kalabalık grup Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç ve hükümet aleyhinde parlamento binası önünde protesto gösterisine başladı.

Gösteriler, muhalefet partisi lideri Borko Stefanovic ve parti üyelerinin saldırganlar tarafından ciddi bir biçimde yaralanması sonrasında başladı.

Muhalefet partileri yaşanan saldırıdan, Vucic ve hükümetinin "şiddet dolu ve tehditkar" yönetimin sorumlu olduğunu duyurdu. Protestocular, Borko Stefanovic'e yönelik saldırıya gönderme yaparak, "Kana susamışlığa hayır" sloganları attılar.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ

------------------

Protestolardan görüntü

Yürüyüşten görüntü

Detaylar - Belgrad7 Yıl Sonra Bir Arap Lider, Beşşar Esad ile Görüştü Londra Metrosunda Makinistlerin Aldığı Maaş Dudak Uçuklattı

Müge Anlı'nın İşaret Ettiği İsim, Kayıp İki Kadının Katil Zanlısı Olarak Tutuklandı Merkez Yönetim Bütçesi 7,6 Milyar TL Fazla Verdi