Son Dakika Haberleri: Dha Dış - Sosyal Medya Fenomeni 'Grumpy Cat' Hayatını Kaybetti

Dha Dış - Sosyal Medya Fenomeni 'Grumpy Cat' Hayatını Kaybetti

7 gün önce

– 'Huysuz surat' ifadesiyle sosyal medyada fenomen haline gelen 'Grumpy Cat'in öldüğü açıklandı.

Dha Dış - Sosyal Medya Fenomeni 'Grumpy Cat' Hayatını Kaybetti, System.String[]
– 'Huysuz surat' ifadesiyle sosyal medyada fenomen haline gelen 'Grumpy Cat'in öldüğü açıklandı.

7 yaşındaki 'Huysuz suratlı' fenomen kedinin ölümü ise sahipleri tarafından Twitter'da duyuruldu. Kedinin ölüm nedeninin idrar yolu enfeksiyonu olduğu açıklandı. Açıklamada, "Profesyonellerin ve sevgi dolu ailesinin tüm müdahalelerine rağmen 'Grumpy'  idrar yolu enfeksinyonuna bağlı bazı komplikasyonlar sonucu annesi Tabatha'nın kollarında 14 Mayıs Salı sabahı aramızdan ayrıldı" ifadeleri yer aldı.

Instagram'da yaklaşık 2 buçuk milyon takipçisi bulunan 'Grumpy Cat'in ölüm haberi ise sosyal medya kullanıcıları tarafından üzüntüyle karşılandı.

ABD'nin Arizona eyaletinde yer alan Morristown kasabasında ikamet eden Tabatha Bundesen'a ait olan 'Grumpy Cat' 2012'de Youtube'da yayınlanan bir videosunda sahip olduğu 'Huysuz surat' ifadesiyle sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekerek fenomen haline gelmişti.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ

--------------------------

Kedinin görüntüleri
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 04:50 Kaynak: DHAOlcay Şahan'dan Trabzonspor'a veda Olcay Şahan, Trabzonspor'a Veda Etti Şahan Gökbakar'dan Yeni Gönderme: Utanma Duygusu Niye Yok! TIR'dan Dökülen Gübre Zincirleme Kazaya Neden Oldu! Ölü ve Yaralılar Var