Son Dakika Haberleri: Dha Dış - 'the Vessel' Ziyaretçi Akınına Uğruyor

Dha Dış - 'the Vessel' Ziyaretçi Akınına Uğruyor

2 ay önce

Dha DIŞ - 'The Vessel' ziyaretçi akınına uğruyorABD (DHA) ? ABD'nin New York şehrinde birbiriyle bağlantılı bir dizi merdivenden oluşan ve 'The Vessel' olarak adlandırılan yapı ziyaretçilere açıldı.

Dha DIŞ - 'The Vessel' ziyaretçi akınına uğruyor

ABD (DHA) ? ABD'nin New York şehrinde birbiriyle bağlantılı bir dizi merdivenden oluşan ve 'The Vessel' olarak adlandırılan yapı ziyaretçilere açıldı.

ABD'nin New York şehrinin 5 ana bölgesinden biri olan Manhattan'ın Batı Yakası'nda bulunan Hudson Yards için, İngiliz tasarımcı Thomas Heatherwick tarafından tasarlanan 'The Vessel' ziyaretçilere kapılarını açtı.

Ziyaretçi akınına uğrayan yapı, bal peteği formunda ve birbiriyle bağlantılı bir dizi merdivenden oluşuyor. Yapıda toplam 154 merdiven ve 2 bin 500 basamak bulunurken, 80 de bağlantı noktası bulunuyor.
Haber Yayın Tarihi : 19.03.2019 04:16 Kaynak: DHASuriyeli İş Adamı Pastil İhracatıyla Ekonomiye Milyonlarca Dolar Katkı Sağlıyor Minik Cumhurbaşkanı, "Kabine Değişecek mi?" Sorusuna Erdoğan İle Aynı Yanıtı Verdi Şarkıcı Yusuf Güney'den Kılıçdaroğlu'na: Önce Terörü Lanetleyin, Sonra Şiddeti Kınarsınız