Uyuyan baloncuya yapılan alevli şaka, az kalsın ölümüne sebep oluyordu - Son Dakika

Uyuyan baloncuya yapılan alevli şaka, az kalsın ölümüne sebep oluyordu

2 ay önce

Filipinler'de bir grup genç, yol kenarında uyuyan baloncunun helyumla dolu balonlarını yakarak şaka yapmak istedi, alevler arasında kalan baloncu hayatını zor kurtardı.

Filipinler'de bir grup genç, yol kenarında uyuyan baloncunun balonlarını yaktı. Kısa sürede tüm balonlar alev alırken, son anda uyanan baloncu ise yola kendini atarak yanmaktan kurtuldu. Yakalanan gençler 'şaka için yaptık' diye kendilerini savundu.

SANİYELER İÇİNDE ALEV TOPUNA DÖNDÜ

Filipinler'in başkenti Manila'da Pandacan bölgesinde meydana gelen olayda, 29 yaşındaki Oliver Rosales isimli baloncu yol kenarında uyuduğu sırada yanına gelen 3 genç, içi yanıcı gazla dolu olan balonlardan birini ateşe verdi. Yangın diğerlerine de sıçrayınca saniyeler içinde alev topu oluştu.

SON ANDA KURTULDU

Durumu fark eden baloncu ise son anda bir hamle ile bulunduğu yerden kalktı ve kendisini yola attı. Yanmaktan saniyeler ile kurtulan adamın vücudunda ufak yanıklar oluştuğu belirtildi.

ŞAKA İÇİN YAPMIŞLAR

Yerel medya yakalanan gençlerin bunu şaka için yaptıklarını söylediklerini; gençlerin ailelerinin ise zararı ve Rosales'in hastane masraflarını ödediklerini duyurdu.

Uyuyan baloncuya yapılan alevli şaka, az kalsın ölümüne sebep oluyorduSon Dakika

Fatih Terim, tedavisinin ardından görevine geri dönecek Koronavirüsü hiçe sayan bir grup, Büyükçekmece'de parti düzenledi Son Dakika: İçişleri Bakanı Soylu: Koronavirüse yakalanan 20 civarında polisimiz var